Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Canon PIXMA iP 1000 zbiorniczek zużytego atramentu

henryk-ryki-lubelskie 22 Oct 2007 10:04 18627 5
    henryk-ryki-lubelskie
    Level 2  
    Witam
    W drukarce źle miałem z testem czarnym. Sporo czyściłem dysze (miałem stare zamienniki jak się okazało...) po kupieniu świeżego tuszu raz test udało się wydrukować i nastąpiła blokada Informację otrzymałem o treści; "Zbiornik na zużyty atrament jest pełny. Skontaktuj się z punktem serwisowym w celu wymiany zbiornika"
    Proszę o informacje, czy samemu można zobaczyć do zbiorniczka i np. igłą ze strzykawką wyciągnąć zużyty atrament itp ? - dziękuję. Pozdrawiam Henryk hmoniszko(malpa)neostrada.pl
    Serkomp
    Level 13  
    Zrób reset, temat byl poruszany na elektrodzie i jest jakis program nawet w jakims poscie. Recznie wylacz drukarke z usb i kabla zasilajacego nacisnij power i trzymaj caly czas wlacz zasilajacy przewod nacisnij resum dwa razy znow dwa razy resume i power. Napisz czy pomoglo jesli nie to wysle ci program.
    henryk-ryki-lubelskie
    Level 2  
    Dziękuję, za zainteresowanie moim problemem. Za trzy dni zgłosi się młody człowiek do pomocy i do tego czasu prosimy o przesłanie program dotyczącego tego problemu. Może tylko dodam że to co ja potrafiłem to po wystąpieniu problemu odinstalowałem drukarkę i z posiadanej płyty (od drukarki) zainstalowałem drukarkę i problem pozostał. Jeszcze raz dziękuję i liczę na dalszą pomoc Henryk
    henryk-ryki-lubelskie
    Level 2  
    Witam i serdeczne dzięki za zainteresowanie moim problemem, pomoc i cenne uwagi. A na realizację poczekam jak napisałem wcześniej. Pozdrawiam Henryk
    henryk-ryki-lubelskie
    Level 2  
    Witam. Informuję, że udało się w prosty sposób rozwiązać problem. Raz pojawił sie i łatwo zlikwidowałem. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Henryk