Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Allegro i problem z logowaniem

22 Paź 2007 17:29 1167 7
  • Poziom 25  
    Przepraszam jeśli nie trafiłam w dział ale chcę sprawdzić czy to coś u mnie (na 3 komputerach w różnych lokalizacjach) czy to się coś z allegro podziało?
    Mam kilka pilnych aukcji i stąd moje pytania.
    Przy próbie zalogowania (z lub bez ssl) wyskakuje mi jakiś niebieski pasek, pisze ładowanie i znowu wyrzuca do strony z logowaniem bez żadnego komunikatu, ewentualnie nie wyrzuca tylko ten pasek tak lata tam i z powrotem bez końca.
    Wie ktoś może?
  • Poziom 35  
    Też tak mam.

To chyba jakiś nowy wymysł allegro.

Być może coś testują.

Allegro i problem z logowaniem
  • Poziom 33  
    Pewnie mają jakieś problemy techniczne z wyszukiwarką, u mnie też to jest.
  • Poziom 20  
    Zmieniają platforme na Oracle'a. Jest info na głównej. "Problemy z logowaniem

Informujemy, że w poniedziałek, 22 października, występują problemy z logowaniem do serwisu.

Problemy są związane z migracją bazy danych. Niedawno zakończyło się wdrożenie nowej platformy technicznej Oracle. Przy takiej skali przedsięwzięcia doprowadzenie nowego systemu do pełnej funkcjonalności oraz bezawaryjnego działania wymaga jeszcze prac usprawniających.

Wdrażane rozwiązania wkrótce przyniosą efekty w postaci większej stabilności Allegro i przyczynią się do jego rozwoju.

Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu. Przepraszamy za obecne utrudnienia.

Pozdrawiamy,
    Zespół Allegro"
  • Poziom 17  
    Nie wiecie koledzy kiedy oni skończą?
  • Poziom 23  
    Ja miałem problemy z logowaniem jak korzystałem z Opery. Teraz jest dobrze. Samo przyszło samo poszło.