Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka AMICA ZIS 1450 - swieci sie BIO

22 Paź 2007 22:31 3390 3
  • Poziom 12  
    Witajcie potrzebuje pomocy - zmywarka jak w temacie , po wlaczeniu przyciskiem zasilania POWER zaczyna migac swiatelko przy programie BIO - nie da sie nic przelaczyc przyciskiem wyboru ( czarnym na mikrostykach ) nic nie daje rowniez kilkusekundowe przytrzymywanie tego przycisku . Wylaczenie i wylaczenie rozniez nic nie daje . Po wlaczeniu i zamknieciu drzwi slychac po kilku sekundach 2 x bip ale nic sie nie dzieje - co to moze byc ??
    Byl dzis u mnie jakis "spec" jak mnie w domu nie bylo i moim kobitom wcisnal ze zepsula sie jakas "karta pamieci" nawet nie rozbierajac zmywarki i trzeba ja kupic - koszt ok 500zl - dla mnie to jakas abstrakcja :|
    Macie jakies sugestie - POMOCY !!!
  • Poziom 12  
    Po wlaczeniu zmywarki miga dioda przy programie BIO i nie reaguje na wciskanie przycisku zmiany programu - mozna ja tylko wylaczyc - czy to naprawde moze byc tylko uszkodzenie programatora za 500zl czy moze cos innego ?
  • Poziom 12  
    Dziekuje wszystkim specjalistom od agd za ogromna pomoc i wiele wskazowek pomocnych w rozwiazaniu problemu ze zmywarka :evil:

....poradzilem sobie sam :twisted:

dla potomnych rozwiazanie tego problemu ( przynajmniej wskazowka co zrobic na poczatku aby nie narazic sie na zbedne koszty ).

Usterka nastapila prawdopodobnie z tego powodu uzywania caly czas tego samego programu do zmywania - potrzebne bylo rozpiecie i ponowne polaczenie kilku zlaczy , oraz odlaczenie na kilkanascie minut zasilania.
    Po ponownym wlaczeniu zasilania - wszystko wrocilo do normy.

ZALECENIA na przyszlosc - raz na czas trzeba uzyc innego programu do zmywania :sm9:

Gdybym zdecydowal sie na wymiane sterownika za 500zl + 100 robocizna bylby taki sam efekt :D
  • Specjalista AGD
    christo_74 napisał:

....poradzilem sobie sam :twisted:

Jesteśmy z Ciebie dumni :D :spoko: