Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kolumny FERGUSON NOBLE czy DREAM?

24 Paź 2007 16:46 5914 2
  • Poziom 9  
    Cz.proszę o pomoc w sprawie glośników chodzi mi o fergusona noble lub dream ,ile mają Ohm i opinię kogos kto miał przyjemność ich sluchać lub wie coś o tym sprzęcie?
  • Poziom 9  
    kolumny FERGUSON NOBLE czy DREAM?

1.Trójdrożne, czterogłośnikowe kolumny przednie - moc 2 x 250 W (8 Ohm),
    2.Wysokość 1130 mm,
    3.Skuteczność 92dB,
    4.Głośnik basowy 10'',
    5.Tweeter 1'' z jedwabną kopułką,
    6.Pasmo przenoszenia 35Hz - 22KHz.
    7.Dwudrożne głośniki satelitarne - moc 2 x 150W,
    8.Pasmo przenoszenia 65Hz - 22KHz,
    9.Dwudrożny, trójgłośnikowy głośnik centralny - moc 150 W,
    10.Pasmo przenoszenia 65Hz - 22KHz

Powiem ci szczerze ze słyszałm jak grają na targach elektronicznych oidbywających się w krakowie.Wysokiej klasy zestaw kolumn 5.1, który jest w stanie dobrze nagłośnić nawet duże pomieszczenie. Ciepła barwa i wyśmienity siedmiowarstwowy lakier nadają mu elegancji i powagi brzmienia. Dobrze osadzony zakres głośników niskotonowych uwalnia od konieczności zakupu dodatkowego subwoofera.
    Te głosniki miały bardzo duże zainteresowanie swoim wyglądem i brzmieniem.Bardzo ładnie grają ich barwa jest czysta i mają dużą efektywność.W porównaniu do noblów nie są one jeszcze dopracowanie w 100% też były podłaczone ale brakowało im tej czystości i barwy tonu.Powtóre maja mniejszą efektywnośc i poprostu ich moc jest mniejsza.Ja jak bym miał wybierać wybrał bym Dreamy bez zastanowienia.Mam nadzieję ze wystczy ci to co ci o nich napisałem i bedziesz napewno zadowalony.

Pozdrawiam Markoh
  • Poziom 14  
    czesc

Mam pytanie czy warto kupic kolumny 5,0 ferguson dream tower ??

http://www.ceneo.pl/315236 za 1100 na allegro

czemu akurat taki wybór, ze względu na mały pokój i wyglądają tez ciekawie.
    Do tego myślę Yamaha 563

będzie to grac bo jestem laikiem w tych sprawach

PS myślałem tez o yamo 606 ale wielkość nie ta ,za duże są

Proszę o wypowiedz tych co słyszeli tego fergusona, oczywiście mile widziane inne propozycje budżet 2500-2700 do KD