Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziwne zjawisko z nokia 3210

piwosz1334 26 Lis 2003 19:33 953 3
  • #1 26 Lis 2003 19:33
    piwosz1334
    Poziom 10  

witam serdecznie wszystkich gsmowiczow na forum.mam dzis dziwny problemotoz chodzi o n3210.telefon zostal zalany,wiec mam pewien problem.po zalaniu jakis madry czlowiek staral sie go zrobic srubokretem i lutownica transformatorowa :D i jakos tak sie stalo ze wylutowal wlacznik. :( teraz nie ma wlacznika a nokia dziwnie sie zachowuje.otoz jak ma wlozona baterie to nic sie nie dzieje(bo nie ma wlacznika),nawet jak zepne wlacznik na krotko to tez sie nie wlacza.zaczyna sie cos dziac jak podlacze ladowarke.telefon wlacza sie na ulamki sekund.zapala wyswietlacz a jak uda mu sie troche dluzej zalaczyc to wyswietla "contact serwis".zaznaczam ze gdy jest podlaczona ladowarka to nie zwieram wlacznika.
    czy ktos spotkal sie z czyms tak ciekawym lub wie jak go zrobic?czego to moze byc wina?ja mysle ze trzeba mu przeczyscic sciezki.w czym najlepiej go umyc i jak to zrobic umiejetnie.bardzo prosze o pomoc.pozdrawiam.

0 3
  • MagBoss
  • #2 26 Lis 2003 22:39
    dziur
    Spec od GSM

mycie było przerabiane, ale masz racje wymyj, zacznij od cconta /pod nim/ jak zwarcie jest pod cobba to tez moze byc taki efekt wiec cobbe tez wyszoruj ;)

0
  • #3 27 Lis 2003 00:37
    piwosz1334
    Poziom 10  

dzieki guru :) .tak to bede realizowal.a co sadzisz o tym zeby wyplukac go w wanience?moze to dobry pomysl?
    czy dostales moze moja wiadomosc na priv?czy moglbys mi na nia odpowiedziec?bardzo prosze.i pozdrawiam

0
  • #4 27 Lis 2003 14:01
    inventco.eu

Poziom 29  

jesli przetrawione cos bedzie to wyplucze i trup ale jesli cos siedzi pod spodem to wanienka na pewno nie zaszkodzi :)

wszystko zalezy jak byl uzywany po zalaniu! a dokladniej to jak dlugo.

0