Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

podłączenie 2 wzmacniaczy do kompa

AandZ 26 Oct 2007 17:58 1446 5
    AandZ
    Level 2  
    Witam szanownych elektrodowców!...

Mój problem wygląda tak:
    chciałbym podłączyć kompa jednoczesnie do radmora 5102 te i wieży technicsa
    se-ca1060

pytam się jak to zrobić .... dodam,że podłączenie technicsa do radka lub radka do kompa,wieży do kompa.... nie sprawia żadnego problemu (wszelkie przejściówki zakupione,wtyczki poprzerabiane na diny,stare wejścia głośnikowe itp itd....) wszystko działa cacy ale w duecie ; )

z góry dziękuje za pomoc
    lowbird
    Level 23  
    AandZ wrote:
    nie sprawia żadnego problemu (wszelkie przejściówki zakupione,wtyczki poprzerabiane na diny,stare wejścia głośnikowe itp itd....) wszystko działa cacy ale w duecie ; )

Nie bardzo rozumiem pytania. Chodzi Ci o to, jak polutować kable ?
    Cygusek
    Level 13  
    Nie ma takiego czegoś jak podłączenie 2 wzmachorów żeby jakoś się łączyły oO możesz jedynie kupić przejściówkę z 1 mini jacka na 2 mini jacki i wtedy możesz sobie podlączyć 2 wzmacniacze, jeden będzie miał swoje kolumny i drugi swoje, ale wg to bez sensu :]
    AandZ
    Level 2  
    aha czyli sygnal nie moze jednoczesnie odbierany i przesylany do drugiego wzmacniacza ; p

wiec... kupie jacka z przejsciem na 2 gniazda

thx za wpisy...

ps. wcale nie bez sensu ;p
    lowbird
    Level 23  
    Możesz także dorobić gniazdo sygnałowe w bliższym komputerowi wzmaku, podłączyć je równolegle do gniazda sygnałowego tegoż wzmaka i z tego gniazda pociągnąć sygnał do drugiego wzmacniacza. Będzie wtedy wychodził jeden kabel z komputera, wchodził do 1wzmaka, wychodził z tego wzmaka i wchodził do drugiego. Myśle, że zrozumiałeś :D
    Pozdrawiam.
    Rav009
    Level 11  
    Nie wiem czy wypełni zrozumiałem pytanie, ale możesz podłączyć kompa do jednego wzmaka i od tego wzmaka do drugiego wzmaka. Na panelu tylnym wzmacniacza powinieneś mice wejścia oraz wyjścia RCA...służą one do nagrywania np z CDka do kasety;D Więc od sprzętu, ktory jest podłączony do kompa wyprowadzasz kabel RCA do drugiego wzmaka, jezeli to koniecznie zmieniasz odpowiednio źródło i powinno działać:)