Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chińskie radio i moduł GPS

andmax 27 Oct 2007 11:09 2843 2
 • #1
  andmax
  Level 1  
  Witam wszystkich, jest laikiem w tej dziedzinie i bardzo proszę o pomoc. A mianowicie czy można podłączyć w jakikolwiek sposób pod czincze - czerwony, biały i żółty (AV input) bądź (AV output) moduł GPS?? czy jest jakiś taki adapter bądź też kabelek, aby było można podłączyć radyjko z modułem GPS, chyba że ktoś byłby chętny taki kabelek stworzyć. Z góry dziękuję i bardzo proszę o pomoc!!

  Przepraszam, jeśli piszę w niewłaściwym dziale!!
 • #2
  SlaweK
  Level 43  
  A co chcesz przez takie podłączenie uzyskać ? Pomyśl troszkę, to nie boli, co chcesz robić z obrazem w niskiej częśtotliwości wizji (AV Out) w tym module GPS ? AV In to wejście wizji z zewnętrznego źródła więc to źródło musi podawać odpowiedni sygnał wizji a skąd mamy wiedzieć co nazywasz modułem GPS i jakie toto ma wyjścia.

  SławeK
 • #3
  Grzegorz Siemienowicz
  Level 36  
  Nie wiem co nazywasz modułem GPS ale jeśli chodzi o komputer nawigacyjny to jak najbardziej można -> ceny od około 1.000 zł do około 4.000 zł ( z komputerem ). Tylko jesteś pierwszą osobą od której usłyszałem opinie że chce to rozbudować - zawsze słyszę "gdzie i jak to sprzedać bez strat ?" :D .