Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra B wycieraczki czasowe

27 Paź 2007 20:34 5685 10
  • Poziom 10  
    Witam , mam problem drugi raz spalila mi sie elektronika pod przekaznikami odpowiadajaca miedzy innymi za czasowki koszt wymiany calosci dosc duzy nawet na szrocie wiec pytanie czy da sie zamienic to co widac na oko upalone co to jest fotki przedstawiaja dobry model i moj
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 23  
    Prawdopodobnie jest to termistor do tłumienia impulsów prądowych. Ma zwarcie ? Czy po spaleniu przerwę ? Postaraj się sprawdzić w którym obwodzie i w jak jest zamontowany.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    dodam ze elektyk stwierdzil powodem upalania moze byc za ciezka praca wycieraczek, wedlug mnie stalo to sie przy ruwnoleglym wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby i oczywiscie lusterek
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem dokładnie przepala mi w tym samym miejscu co u ciebie jest to na pewno po włączeniu ogrzewania szyby ja zmieniałem już dwa multitimery i nic nadal to samo pali:cry:
  • Poziom 24  
    Zajrzyj do przekaźnika szyby, może w nim jest problem. Przecież multitimer nie zasila bezpośrednio szyby, tylko wysterowuje przekaźnik.
  • Poziom 9  
    przekaźnik jest ok. Załącza szybę i lusterka po upływie 20sek.pali tą płytkę
    przynajmniej ja tak mam. Co do wycieraczek to nie działa tylna i pierwszy stopień przedniej ale to już po przepaleniu multitimera podejrzewam że u kolegi to samo
  • Poziom 10  
    ja po drugim wypaleniu wlutowalem tam diode i chodzilo az do sprzedazy
  • Poziom 9  
    witam nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, jak nie to przepraszam,,ale mam problem z moja Vectra B 98r.. Chodzi o to ze pala mi sie bezpieczniki od wycieraczek, silniczek chodzi bardzo pomału (o ile w ogóle ruszy i odrazu bezpiecznik sie ne spali),,jak mu sie troche reka pomoże to chodzą bardzo pomału i na wszystkich pędkościach jednakowo z woelkim trudem bez przys[pieszania..ale oczywiscie zaraz pali sie bezpiecznik i juz wtedy nic nie działa..prosze o pomoc co z tym fantem zrobić
  • Poziom 43  
    Rozmontować i przeczyścić/przesmarować osie dźwigni mechanizmu wycieraczek
  • Poziom 9  
    dziekuje za rade,,, jutro napewno z samego rana tak zrobie i napisze jakie efekty,,pozdrawiam
  • Poziom 9  
    witam..tak włąsnie zrobilem noo i nic ;( wymieniłem silniczek i teraz jest wszystko git..;))