Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat instalacji elektrycznej SEAT TOLEDO 1,6 AFT '98

belk001 28 Paź 2007 02:08 4685 3
  • #1 28 Paź 2007 02:08
    belk001
    Poziom 1  

Witam. Poszukuję schematu instalacji elektrycznej samochodu
    SEAT TOLEDO I rok 1998 r, silnik AFT 1,6
    mam kilka usterek, które chciałbym w końcu naprawić a bez schematu nawet nie chcę próbować żeby czegoś nie s...
    Jakby ktoś wiedział konkretnie:
    1. przestał działać centralny zamek /otw-zam/ pilotem z org. klucza, do niedawna działał (na pewno nie bateria - sprawdzone), synchronizacja pilota z odbiornikiem nic nie pomaga ?
    2. otwieranie centralnego - mechanicznie z drzwi kierowcy bez skutku, natomiast z prawych drzwi działa bez zarzutu. Przełącznik w zamku jest sprawny i podpięty w kostkę w drzwiach, dalej nie wiem gdzie szukać? /również do niedawna działało/
    3. obecnie to co dla mnie najważniejsze PRZESTAŁ odpalać - wszystko wskazuje na uszkodzoną cewkę w. napięcia lub brak prawidłowego podawania napięcia na nią - bez schematu nie wiem co w kostce podłączeniowej (3 stykowa; 2 zewnętrzne przewody grubsze, środkowy cieńszy) powinno być podawane. PROSIŁBYM o podanie jak sprawdzić ewentualnie jakie powinny być napięcia na poszczególnych stykach i jak wykluczyć uszkodzenie cewki.
    ZA szybką odpowiedź będę bardzo wdzięczny. W pon do tyry a bez wozu jak bez ręki :-(

1 3
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #2 28 Paź 2007 08:14
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…

4
  • Sklep HeluKabel
  • #3 11 Lut 2008 18:15
    spitagor
    Poziom 11  

Prawdopodobnie padły Ci kabelki w osłonie gumowej w drzwiach. Jak się często otwiera i zamyka drzwi to kable pękają. Przy zawiasach masz taką czarną gumę i tak są poprowadzone kable. U mnie popękały i było zwarcie. Jak wymieniłem kable to jest OK.

0
  • #4 13 Paź 2008 11:32
    pawlosQs
    Poziom 1  

Witam
    również poszukuję schematu do tego autka.
    U mnie problem z kabelkami przy sondzie lambda, są poobcinane , polutowane itd.
    Może ktoś ma rozpiskę kabli w tej wtyczce ( z kolorami kabli), sonda lambda cztero przewodowa. Toledo 1,6 aft '98.
    Z góry dzięki

2
  Szukaj w 5mln produktów