Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat instalacji elektrycznej SEAT TOLEDO 1,6 AFT '98

28 Oct 2007 02:08 5216 3
  • Level 1  
    Witam. Poszukuję schematu instalacji elektrycznej samochodu
    SEAT TOLEDO I rok 1998 r, silnik AFT 1,6
    mam kilka usterek, które chciałbym w końcu naprawić a bez schematu nawet nie chcę próbować żeby czegoś nie s...
    Jakby ktoś wiedział konkretnie:
    1. przestał działać centralny zamek /otw-zam/ pilotem z org. klucza, do niedawna działał (na pewno nie bateria - sprawdzone), synchronizacja pilota z odbiornikiem nic nie pomaga ?
    2. otwieranie centralnego - mechanicznie z drzwi kierowcy bez skutku, natomiast z prawych drzwi działa bez zarzutu. Przełącznik w zamku jest sprawny i podpięty w kostkę w drzwiach, dalej nie wiem gdzie szukać? /również do niedawna działało/
    3. obecnie to co dla mnie najważniejsze PRZESTAŁ odpalać - wszystko wskazuje na uszkodzoną cewkę w. napięcia lub brak prawidłowego podawania napięcia na nią - bez schematu nie wiem co w kostce podłączeniowej (3 stykowa; 2 zewnętrzne przewody grubsze, środkowy cieńszy) powinno być podawane. PROSIŁBYM o podanie jak sprawdzić ewentualnie jakie powinny być napięcia na poszczególnych stykach i jak wykluczyć uszkodzenie cewki.
    ZA szybką odpowiedź będę bardzo wdzięczny. W pon do tyry a bez wozu jak bez ręki :-(
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Helpful post
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 11  
    Prawdopodobnie padły Ci kabelki w osłonie gumowej w drzwiach. Jak się często otwiera i zamyka drzwi to kable pękają. Przy zawiasach masz taką czarną gumę i tak są poprowadzone kable. U mnie popękały i było zwarcie. Jak wymieniłem kable to jest OK.
  • Level 1  
    Witam
    również poszukuję schematu do tego autka.
    U mnie problem z kabelkami przy sondzie lambda, są poobcinane , polutowane itd.
    Może ktoś ma rozpiskę kabli w tej wtyczce ( z kolorami kabli), sonda lambda cztero przewodowa. Toledo 1,6 aft '98.
    Z góry dzięki