Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wymienić głośniczek w słuchawce Bluetooth SE HBH-608? :(

28 Paź 2007 11:07 1121 1
 • Poziom 10  
  Witam wszystkich, czy ktoś z Was wie jak wymienić głośniczek w słuchawce Bluetooth SonyEricsson Akono Headset HBH-608, gdyż głośniczek skrzeczy-charczy, gdy rozmawiam przez tą słuchawkę i nie słychac wyraźnie rozmówcy i wydaje mi się, że to chyba membrama w głośniczku poszła i dlatego tak skrzeczy. Tylko niestety nie wiem jak się do tego głośniczka w tej słuchawce dostać i jaki jest konkretnie typ, model, itp. tego głośniczka.

  I tu mam prośbę czy moglibyście podesłać instrukcję jak rozebrać krok po kroku na części pierwsze tą słuchawkę, aby dostać się do głośniczka i taki głośniczek wymienić (jakieś schematy tej słuchawki, instrukcje, linki)?
  I jaki konkretnie typ głośniczka znajduje się w tej słuchawce? I gdzie można kupić taki głośniczek? i czy może znaleźliście na allegro, jeśli tak to prosiłbym również o link.

  Z gory dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
 • Poziom 12  
  Wątpię ze znajdziesz taka rozkładówkę, więc trzeba rozbierać delikatnie. Jeżeli ta słuchawka jest S-E to jest duża szansa ze głosik będzie pasować od jakiegoś właśnie S-E, ale musisz najpierw jednaki rozebrać