Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon BOSCH

giento 27 Lis 2003 20:57 1394 7
  • #1 27 Lis 2003 20:57
    giento
    Poziom 12  

Mam telefon bezprzewodowy firmy BOSCH ktory nie ma podsluchu czyli glosnika.Sprawia to czasami duzy klopot gdy wszyscy domownicy chca sluchac rozmowe.Mam pytanie .Czy jest mozliwe i jak zainstalowac glosnik w obudowie apartu telefonicznego?Czy mozna do podsluchu wykorzystac sekretarke? Pozdrawiam.

0 7
  • #2 29 Lis 2003 21:17
    JARTECH

Specjalista od telefonów

Czy ten telefon posiadał takową funkcję głosnomówiącą czy też chciałbyś "dorobić" do tego telefonu

0
  • #3 30 Lis 2003 20:50
    giento
    Poziom 12  

Niestety nie posiada.Chcialbym zamontowac glosnik i nie wiem jak sie do tego zabrac.Moze masz jakas rade?Pozdrawiam.

0
  • #4 30 Lis 2003 22:23
    JARTECH

Specjalista od telefonów

Domyślam się iż w telefonie brak jest miejsca na montaz dodatkowych urządzeń. Trdorobić dodatkowy układ do tego telefonu, w odrębnej obudowie. Przekopie swoje zasoby i podeślę schemacik lub zaprojektuję dla ciebie coś takiego.

0
  • #5 05 Gru 2003 00:20
    giento
    Poziom 12  

fajnie ze chcesz mi pomoc.Czekam cierpliwie.Pozdrawiam.

0
  • #7 05 Gru 2003 23:29
    giento
    Poziom 12  

Dzieki PICIA ale chyba nie skorzystam z teg. schematu(trudne do wykonania- dla mnie)Posiadam automatyczna sekretarke na kasete.Moze z tego da sie cos zrobic? Pozdrawiam.

0
  • #8 05 Gru 2003 23:37
    JARTECH

Specjalista od telefonów

Mam pytanie czy automatyczna sekretarka ma możliwośc nagrywania rozmów prowadzonych. Jeśli nie to przeróbka będzie bardziej skomplikowana aniżeli schemacik. Można ten schemacik delikatnie uprościć i zastosować trochę inny układ, bardziej prosty (wykożystać zestawy do samodzielnego budowania np. mały wzmacniacz). zastanów się zanim podejmiesz decyzję. "ELEKTRODA" służy radą w trudnych sytuacjach.

0