Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

System piorący. Kupno odkurzacza piorącego.

gusia1 29 Oct 2007 18:39 4685 6
    gusia1
    Level 2  
    Zastanawiam się nad kupnem odkurzacza piorącego.
    Mam wynalazek pod tytułem Apollo - tragedia, ten odkurzacz do niczego się nie nadaje. Zastanawiałam się nad rainbow, ale jego skuteczność prania jest mierna - przemacza dywany. Interesująca jest propozycja firmy kirby. Odkurzacz ten jako jedyny wykorzystuje system piany aktywnej - brzmi nieźle ale co to tak naprawdę oznacza? Czy warto zapłacić 2 tyś zł za taki system prania?
    Czy system piany aktywnej jest lepszy od funkcji czyszczenia ekstrakcyjnego, którą za połowę ceny proponuje karcher SE 3001?

Co o tym myślicie - używany kirby z pianą aktywną czy nowy karcher z metodą natryskowo-zasysającą?
    qazws
    Level 11  
    do dogłębnego czyszczenia to tylko ekstrakcja

można użyć prespray a potem karcherem wypłukać brud
    Jan_Werbinski
    Level 33  
    Mam Karchera 3001 już 12 lat.
    Używałem oryginalnego proszku Karchera do czyszczenia mojej poplamionej wykładziny. Plamy zmniejszyły swoją intensywność, a niektóre znikły całkiem. Niestety większość z nich pozostała pomimo wielokrotnego użycia tego proszku wraz z gorącą wodą. Zatem nie ma się za bardzo czym podniecać.
    bart1612
    Level 10  
    Zanim nie zacząłem prać dywanów profesjonalnie, też miałem odkurzacz domowy typu domowego. Niestety sa one mało skuteczne w porównaniu do przemysłowych, czyli tych, które używają firmy sprzątające. Słabo piorą, przemaczają, kłopot z serwisem. Dlatego właśnie zainwestowałem w odkurzacz profesjonalny i zacząłem prać na zlecenie. Nawet tym którzy mają już odkurzacze piorące domowe. Efekt? Byli zachwyceni!
    User removed account
    User removed account  
    Wojtuś1199
    Level 11  
    bart1612 powiedz mi czym teraz pierzesz? co sądzicie o puzzi 100?
    massa
    Level 10  
    nie posiadam odkurzacza piorącego, ale kilka razy wynajmowałem firmę, która czyściła dywany u mnie w domu.
    odkurzacz piorący : Karcher i środki piorące też od karchera.

Wykładzina dywanowa, w pokoju dziennym po praniu stawała się o kilka odcieni jaśniejsza, plamy znikały, naprawdę dobrze to działało. Wiadomo, że wszystkiego nie wyczyści do stanu "jak nowe" ale te Karchery naprawdę dają radę.