Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OTVC Toshiba 2512DD serwis mode

Stanko 30 Oct 2007 13:18 1665 9
    Stanko
    Level 13  
    Witam!
    Odbiornik trafil do naprawy na brak wizji, po wstepnych ogledzinach okazalo sie iz B+ wynosi 125V to troszku malo na 25cali.
    Uszkodzone byly dwa tr. w zasilaczu odpowiedzialne za on/off (nie pamietam poz)
    Po wymianie nap. wzroslo do 145V ale obraz jest troszke za wazki.
    Na ekranie wyswietla sie litera M
    Wyszukalem na forum sposob wej w tryb serwisowy ale nic sie nie dzieje.
    Wl. odbiornik wl. sieciowym trzymajac klawisz F wciskam kolejno AV 1 0 4 8 a na ekranie sie nic nie wyswietla.
    Koledzy pytanie moje do Was o jakis inny sposob uaktywnienia trybu serwisowego lub co oznacza ta litera M?
    Pozdr.Stan
    LeDy
    Level 43  
    Tu masz podane:
    Quote:
    Trzymając wciśnięty przycisk F w pilocie wcisnąć AV a następnie kolejno 1, 0, 4, 8 . Potwierdzeniem wejścia w tryb serwisowy będzie informacja na ekranie TV
    Pewno coś źle robisz
    Stanko
    Level 13  
    Witam!
    Wlasnie tak robie i nic sie nie wyswietla po wprowadzeniu ostatniej cyfry, chyba ze trzeba cos nacisnac jeszcze?
    Pozdr.Stan
    LeDy
    Level 43  
    Zrób jednocześnie F i AV bo też taką informację znalazłem.
    Stanko
    Level 13  
    Witam!
    Mam przed TV kamere i widze mrugajaca led-e z pilota.
    Wiec po wcisnieciu F i kolejno klawiszy AV 1048 rozkazy sa wysylane, a po wcisnieciu F i AV i dodatkowo jeszcze 1 pilot sie blokuje.
    Brak mi pomyslow
    Pozdr.Stan
    LeDy
    Level 43  
    Jeszcze zrób tak. Przytrzymaj długo- ok . minuty z pilota Power ON na próbę jak TV chodzi a jak nie pomoże to jeszcze wyłącz tylko wtyczką z prądu i jak po włączeniu jest na czuwaniu to tak samo.
    emma
    Level 14  
    Mam pytanie do STANKO co się dzieje na ekranie po wciśnięciu przycisku F bo mam podobny tV ale nie mam oryginalnego pilota. Na MAKu próbowałem różne kombinacje i nie udało mi się wejść w serwis.
    Stanko
    Level 13  
    Witam!
    Na ekranie nic sie nie dziej te klawisz F jest klawiszem funkcyjnym tak jak w MAK-u SHIFT
    Pozdr.Stan
    Stanko
    Level 13  
    Witam!
    Dzieki za konkrety, bo to wiele wyjasnia :-)
    Pozdr.Stan