Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto nabyc palmptopa ACER C510

30 Paź 2007 16:37 714 2
  • Poziom 14  
    Witam, mam mozliwosc wymienic za punkty Palma Acer c510. Zalezy mi na nawigacji gps, pracy z narzedziami biurowymi i ewentualnie czy mozna go podPiac do netu zeby sciagnac poczte. Nowlasnie w jaki sposob mozna sciagac poczte na niego jezeli ma tylko port IRDA.
    Ogolnie prosze o informacje uzytkowe i praktyczne na temat tego sprzetu, bo jak wiadomo ACER to nie jakis mercedes wsrod sprzetow multimedialnych.
    Dzieki z gory i pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    acer nawet dobra firma ale nie wiem
  • Poziom 18  
    Tomo66 napisał:
    acer nawet dobra firma ale nie wiem

Dobry dowcip:). Kolega ma laptopa acer, 3 razy był w serwisie, po ostatnim powrocie z serwisu bateria mu trzyma 20 minut. Ja mam palmtopa acer n311 i jakść wykonania stoi na niespecjalnie wysokim poziomie, joystick się ułamał i działa tylko w trzech kierunkach.
    Co do tego c510, ja bym go nie wziął. Ekran tylko 2.8 cala, WLanu nie ma. Za tą cenę poszukałbym FS n520, albo coś z asusa.
    Rajax, teraz co do pytania o ściąganie poczty, jest tam bluetooth, więc możesz podłączyć do telefonu za jego pomocą i ściągać przez GPRS/EDGE/3G czy co tam masz w telefonie. Ale tak jak mówię, zainwestuj w coś innej firmy, w tej cenie na pewno znajdziesz coś lepszego. poza tym nie napisałeś do czego ma służyć, chociaż wnioskuję, że głównie do GPSu, więc tak jak mówię, tutaj asusy, albo FS n520, ogólnie coś z ekranem 3.5< cala.