Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Toshiba + karta Pinnacle PCTV Hybrid Pro Card 310C

01 Lis 2007 12:41 2789 3
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z zainstalowaniem kanałów telewizyjnych w karcie PINNACLE PCTV Hybrid Pro Card 310C PCMCIA.
    Mianowicie po włączeniu programu i uruchomieniu funkcji wyszukaj blokuje mi całego komputera.
    Uaktualniłem Windowsa, wgrałem sterowniki pobrane z internetu i nadal jest ten sam problem.
    Posiadam Laptopa TOSHIBA L30-134 PSL33E-00E010PL z systemem Windows Home Edition SP2
    ( http://www.tanienotebooki.pl/notebook_1035.html ) oraz wspomnianą wyżej kartę telewizyjną.
    Nadmienię także, że karta była sprawdzana na innych komputerach i tam działa.
    Na innym laptopie f-my TOSHIBA także działa bez zarzutów.
    Jeśli ktoś sie spotkał z takim problemem to prosiłbym o pomoc.
  • Poziom 28  
    Witam. Odinstaluj oprogramowanie karty i przeprowadź powtórną instalację. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Niestety tego też próbowałem. Nie pomogło.
  • Poziom 2  
    Odpowiedź niech zostanie dla potomnych.Pomogło dopiero gdy program pinnacla zainstalowałem na osobnej karcie sd w czytniku na usb ( nie miałem nic poważniejszego pod ręką ). I tak nie działało jakoś super ale przeszło skanowanie kanałów i nie zamroziło systemu co było normalne przy instalacji na twardzielu. To było na xp, teraz odbieram dvb-t na linuxie tym tunerem, programem vlc. Wystarczyło dociągnąć jakiś plik do firmware (xc3028-v27.fw) i oglądam mux 2i3. Karta pinnacle 310c jak i tosia l30 -134 śmigają do dzisiaj. W tosi wymieniony procek z celerona 410m na c2d T5200. Dobrego odbioru życzę .