Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Eksport kont z Outlook Express do Outlook 2007

malum 02 Nov 2007 14:40 16322 4
    malum
    Level 23  
    Witam!
    Do niedawna używałem programu Outlook Express.
    Zainstalowałem dzisiaj pakiet Office 2007 i chciałem przejść na Outlooka z tego pakietu.
    Udało mi się wyeksportować wiadomości i kontakty, ale nie mogę poradzić sobie z kontami.
    W Outlook Express wyeksportowałem konta do pliku *.iaf, ale w Outlook 2007 nie ma opcji importu.
    Gdy importuję używając polecenia PLIK >> IMPORTUJ LUB EKSPORTUJ >> IMPORT USTAWIEŃ KONTA POCZTY INTERNETOWEJ program odczytuje wszystkie dane za wyjątkiem haseł, których nie pamiętam i polegałem na zapisaniu ich w plikach eksportu.
    Czy jest jakaś metoda na przeprowadzenie importu wprost z pliku *.iaf programu Outlook Express?
    malum
    Level 23  
    Alana wrote:
    problem imo mozna ominac - sciagasz cos w stylu protected storage wiever i podgladasz hasla w outlook express i potem je wpisujesz recznie do outlook 2k7
    soft: http://www.nirsoft.net/utils/pspv.html

Jest to jedna z możliwości, ale czy naprawdę MS nie przewidział importu kont?
    Przy starcie, zaraz po instalacji chciał importować i udało mu się, ale nie miałem w Expressie wszystkich kont i dodał jedynie dwa, a mam ich aż 28, więc wklepywanie wszystkiego ręcznie nie jest szczytem marzeń :(
    malum
    Level 23  
    Alana wrote:
    skasuj plik pst outlooka 2k7 - to tak jakbys go zainstalowal od nowa....

Podpowiedz jeszcze gdzie szukać tego pliku, bo za nic nie mogę go znaleźć.