Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[K700i] Miga ekran i dioda + potrzebny schemat

02 Lis 2007 15:56 1580 4
  • Poziom 29  
    Witam, K700i. Przy właczeniu miga dioda, a po podłączeniu ładowarki miga ekran na biało.
    Na który układ zwrócić szczególną uwagę, bo to raczej usterka HW.

Pozatym potrzebuję schemat do tego modelu oraz rozłożenie elementów na płycie - bo to co jest na elektrodzie w downloadzie, oraz na necie to są różne troubleshoty, wykaz części, disassembly,
    a ja potrzebuję schemat ideowy oraz oznaczenia elementów na obu stronach płyty głównej

pozdrawiam.
    pozatym teraz wyszukiwarka na elce nie działa więc nic nie mogłem nawet poszukać

pozdrawiam!
  • Poziom 14  
    Najpierw proponuje wgrać nowe oprogramowanie, mialem podobny problem z k500 i po sofcie wstał. Najpierw sprawdz oprogramowanie, jak nic nie poskutkuje zmiana to mysl nad HW. Szkoda grzebać nie potrzebnie w HW.
  • Poziom 9  
    Tak jak nokmaster napisał. Zmień sobie softa, a jeżeli nie pomoże to wtedy się pobaw z HW. Miałem identyczny problem - dioda migała (1 długi sygnał diodowy i 8 krótkich) - co u mnie oznaczało rozładowaną baterię - i wyświetlacz migał na biało. Ten problem miałem na dwóch płytkach. Po zmianie softa wszystko wróciło do normy :).
    Pozdrawiam.

///Ups... Nie zauważyłem daty. Przepraszam za odkop.
  • Poziom 29  
    Kolego odkopałes temat z przed 2 lat,

Pozatym sprawa z tym K700i już nie aktualna, nie pamiętam czy go zrobiłem czy nie, bo to było dawno, i dużo K700i przeszło przez moje ręce