Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson stylus C64 Photo edition

02 Lis 2007 17:35 3135 12
  • Poziom 17  
    Witam
    Mam problem z drukarką epson stylus C64 otóż przy zmianie kartridży(zamienniki) drukarka nie rozpoznaje tuszy to znaczy raz widzi wszystkie kolorowe a czarnego nie jak wyjmę i włożę ponownie sytuacja jest odwrotna czarny widzi a kolorowych nie. Nie mam pojęcia o co chodzi wczesniej pracowała na różnych zamiennikach. kupiłem już 2 komplet i jest to samo. Pomocy
  • Spec od drukarek
    Możliwe, że styki w karetce są zabrudzone lub częściowo skrzywione i coś źle łączy.
  • Poziom 17  
    Sprawdzałem styki są ok, dla odmiany teraz nie wykryła magnety i czarnego
  • Spec od drukarek
    Może wnętrze karetki jest zabrudzone i wkładane tusze nie "zaskakują" dobrze w gniazdach?
  • Poziom 10  
    Miałem podobny problem przy wymianie tuszy na nowe (zamienniki) pokazywało ze brak wkładu lub ze jest pusty z tym ze jak zamieniłem pełny zamiennik na pusty oryginalny przechodziło na następny kolor jako ze jest pusty. Problem rozwiązałem w ten sposób ze kupiłem zamienniki innej firmy w sklepie nie na aukcji. Tamte były chyba jakieś trefne tak jak ich cena. :)
  • Poziom 28  
    Witam serdecznie.Też mam ten problem.Okazało sie,ze drukarka nie widzi tuszu.Przy zakupie nalezy dokładnie sprawdzić kompatybilność pojemnika.Dotyczy to szczególnie drukarek najnowszej serii.Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Po kilku zmarnowanych zamiennikach kupiłem oryginały ale problem nie zniknął wciąż tusze są widoczne na zmianę raz czarny a raz 3 kolorowe. Nic już z tego nie rozumiem myślałem że to wina zamienników??? :(
  • Spec od drukarek
    Może to karetka albo jej taśma sygnałowa jest uszkodzona? Mam Epsona C64, który w ogóle przestał wykrywać tusze - rozbiórka, sprawdzenie połączeń i dokładne czyszczenie karetki nic nie pomogło.
  • Poziom 17  
    Hmm to mnie pocieszyłeś, dodam tylko ze przed wymiana czarnego tuszu wszystko grało.
  • Poziom 9  
    Witam.To u mnie jest jeszcze lepiej -tusze pelne, które oczywiście widzi, drukuje, ale czystą kartkę.Co Wy na to?
  • Spec od drukarek
    Najprawdopodobniej jest zatkany wężyk pompki od tuszu, również to samo może być z głowicą, inna rzadziej spotykana możliwość to uszkodzenie elektroniki.
  • Poziom 12  
    Z tego co można wyczytać w sieci, to z epsonami jest problem przy stosowaniu zamienników. Ponoć są do dostania takie z resetującymi czipami i według wielu to rozwiązuje problem. Ja w takiej sytuacji zwracałbym się do specjalistów...
  • Poziom 17  
    Też miałem taki problem po wymianie na zamienniki, pokazywało że pełne tusze a nie chciała drukować. Kupiłem za grosze nowa drukarkę hp d1560 i wszystko ok, zamienniki i napełniałem i wszystko ok.