Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki stroboskop kupic do 50zl?

Dragon_MK 02 Lis 2007 20:35 1134 7
  • #1 02 Lis 2007 20:35
    Dragon_MK
    Uczeń

Witam.
    Zamierzam kupic stroboskop do 50zł.
    Stroboskop potrzebuje na dyskoteki szkolne, sala ok. 70m2.

0 7
  • #2 02 Lis 2007 20:53
    mounter
    Poziom 21  

hmm ciężko...
    za tę kwotę nic porządnego nie kupisz...

minimum 350zł

0
  • #4 03 Lis 2007 01:06
    oj
    Poziom 42  

Dostałeś odpowiedz, że nie oświetlisz takiej powierzchni za tą kwotę.

A ten z linku to się w ogóle do niczego nie nadaje; i nie miga w rytym tak jak by tytuł sugerował.

0
  • #5 12 Lis 2007 17:27
    lukaszwysocki
    Poziom 9  

Po dwóch pierwszych imprezach ten stroboskop bedzie sie nadawał na śmietnik........

0
  • #6 12 Lis 2007 20:37
    hubiwit
    Poziom 25  

daj sobie spokój z tym z aukcji, jest bardzo mały, tylko zdjęcie robi wrażenie dużego, gdybyś go widział..
    A jeśli chodzi o stroboskop za 50zl.... hmm sam palnik XOP-15 kosztuje 60zł, i do tego trzeba by dobudować układ, w 150zl byś się zmieścił, jestem w trakcie budowy.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=158148&highlight=

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=850163&highlight=

PS.

"Stroboskopy posiadają regulację częstotliwości błysku od 1 do 10 błyśnięć na sekundę, można je więc dopasować do tempa bitu, jest to podstawowa opcja działania w rytm muzyki !!!"

Niedługo ludzie będą wystawiać lampę błyskową od aparatu z możliwością mrugania w rytm muzyki - możesz sobie przyciskiem wyzwalać :D
    żenada

0
  • #7 12 Lis 2007 21:20
    motykami
    Poziom 18  

Dokładnie jak kolega wyżej opisał, jak chcesz poświecić strobem to innym niż na palniku XOP-15 się nie pojawiaj na imprezie, niestety ale z salą gimnastyczną ledwo sobie xop15 daje rade, nie mówiąc tu o innych mniejszych palnikach.

Osobiście mam zbudowanego Sclata2000 na XOP-15 i powiem szczerze że wszelkie imprezy można nim obgonić, na sali gim też sobie radzi chodź już tak ledwo ledwo. Oczywiście strobo to tylko jedno ze światełek, fakt faktem że jedno z fajniejszych i prostszych efektów, ale jeśli liczysz że samym strobem oświetlisz imprezę to niestety muszę Cię uświadomić że to sporo za mało.

Pozdrawiam, motykami.

0
  • #8 13 Lis 2007 00:01
    hubiwit
    Poziom 25  

:arrow: motykami
    Mógłbyś wsadzić fotki tego scalata? Ja mam na razie wersje prowizoryczną.

Jaki stroboskop kupic do 50zl?

:arrow: Dragon_MK
    Jeśli chcesz zrobić fajną imprezę w szkole to niestety musisz poświęcić trochę swojej kasy i czasu. I jeszcze jedna ważna inf. - taki stroboskop na XOP-15 potrzebuje zabezpieczenia 16A, na 10A to ci od razu wyleci, najlepiej zasilać go z osobnej fazy - na której nie ma nagłośnienia.

0