Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co jest nie tak ???-wieża Thomson

29 Lis 2003 11:51 1220 7
  • Poziom 21  
    Qmpel przyniusł wierze THOMSON Altina 380 , wierza jest na 5 CD , nie czyta płyt , laser się swieci . Co może być z nim nie tak?
  • Poziom 17  
    Zapewne uszkodzony jest laser. Świecenie lasera nie jest wyznacznikiem jego sprawności.
  • Poziom 28  
    wyciag tasiemke ktora laczy laser z plytka i przeczysc styki - w cdromach z kompa czesto pomaga jak nie chce dzialac. sprawdz jeszcze czy nie jest popekana i czy jak sie wsadzi plyte to ja prubuje zakrecic. Pozatym przeczysc laser
  • Poziom 21  
    Laser przeczyszczony , kręci płytką , i nadal nie czyta , może być uszkodzony laser ?
  • Poziom 13  
    Zanieczyszczony pryzmat lub zespół odbiorczy wiazki lasera - duzo sie dowiesz w temacie "regulacja lasera w cd" - jest na tym forum
  • Poziom 21  
    Witam ! batic no ja to już czytałem wcześniej , nic sięnie dowiedziałem ciekawego , tego co bym już niewiedział , czyściłem laser , nastawiłem potencjometr do regulacji wiązki lasera i czyta płyty ale do pewnego momentu , laser odczytuje ją ale gdy puszcze pierwszą piosenke to laser czyta przez 3 s i następnie wraca do położenia pierwotnego . Robi tak z każdą piosenką , co to może być ?
  • Poziom 13  
    moze byc uszkodzony naped przesuwu glowicy lasera, przesun recznie glowice w krancowe polozenie i zobacz czy przy wlaczeniu podjedzie w miejsce sciezki startowej, lub blad zliczania sum kontrolnych
  • Poziom 21  
    Więc batic , sprawdzałem wszystko rusza , pisałem u góry że czyta piosenki ale tylko przez pierwsze 3 sekundy , a jesli np. ta ochrona lasera , no ta pierwsza warstawa została by uszkodzona , co by wtedy było ? jakie skutki ?