Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Pioneer DEH-P6900IB

olop 04 Lis 2007 15:29 2378 5
  • #1 04 Lis 2007 15:29
    olop
    Poziom 12  

Witam.Posiadam radio Pioneer DEH-P6900IB ,ktore podczas jazdy samochodem samoczynnie zwieksza glosnosc.Jest to roznica nieznaczna ale mozliwa do uchwycenia uchem.Zjawisko to nie wystepuje podczas kiedy auto stoi z zalaczonym silnikiem lub ze zgaszonym.Roznica w glosnosci dotyczy kiedy gra radio oraz jak przelacze na odtwarzacz plyt.Ladowanie w pojezdzie jest prawidlowe i wydaje mi sie,ze roznica kilku voltow nie powinna miec wplywu na to zjawisko.Producent podaje zakres napiecia 10.8-15.1V pracy odbiornika.Przewody do radia mam poprowadzone bezposrednio z akumulatora o dlugosci okolo 1.5m i o przekroju 2.5mm i zabezpieczone bezpiecznikiem przy akumulatorze.Z gory dziekuje za pomoc.

0 5
  • #2 04 Lis 2007 15:54
    mjars
    Poziom 24  

Jeżeli radyjko zwiększa głośność gdy auto zwiększa prędkość to to znaczy że wszystko jest ok,poczytaj posty na temat funkcji GALA ,w menu radyjka powinna być funkcja która ustawia poziom zwiększania głośności lub ją wył. ,nie pamiętam jak ta funkcja jest oznaczona w Pionkach (sprawdź w instrukcji)

pozd.

0
  • #4 04 Lis 2007 16:44
    olop
    Poziom 12  

Dzieki juz sie z tym uporalem. Pozdrawiam.

0
  • #5 05 Lis 2007 10:42
    Duke_
    Poziom 10  

w tej funcji jest regulacja wiec mozesz to calkowicie wylaczyc lub zmiejszyc czulosc.

Pozdrawiam

0
  • #6 06 Lip 2008 21:54
    c3rb3r
    Poziom 9  

Witam mam takie pytanie mam tez takie radio interesuje mnie ten kabel pod ipoda gdzie mogę go kupić lub czy jest może jakaś przejściówka na zwykły usb

0
  Szukaj w 5mln produktów