Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POLAR PWA 751/P - podczas prania otworzył się bęben

agataplum 04 Lis 2007 15:35 6993 7
  • #1 04 Lis 2007 15:35
    agataplum
    Poziom 2  

Witam
    Mam problem z pralką ładowaną od góry POLAR PWA 751/P
    Podczas prania, po około 15 minutach, samoczynnie otworzył się bęben i zablokował pralkę, co nie miało prawa sie zdarzyć, gdyż jestem pewna, że pokrywa bębna była odpowiednio domknieta, bo zawsze to sprawdzam przed rozpoczęciem prania,
    zresztą 15 minut to sporo czasu na to żeby źle zamknięty bęben się wczesniej otworzył
    Pralka jest na gwarancji jeszcze przez ponad rok
    Zamierzam zgłosić uszkodzenie do serwisu, ale jak znam zycie serwis będzie probował wytłumaczyć to zdarzenie winą uzytkownika, czyli zapewne niedokładnym domknięciem pokrywy
    Czy ktoś z Państwa miał taki przypadek?
    Strach pomyśleć, co by było, gdyby nie udało mi się szybko wyłączyć pralki, to bo silnik nadal pracował pomimo zablokowanego bębna...
    Pozdrawiam

0 7
  • #2 04 Lis 2007 17:08
    Paw_el

Specjalista AGD

Witam.
    Strach pomyśleć jak przyjedzie serwis :cry: zastanów się jak im udowodnisz, że na pewno dobrze zamknęłaś klapę?, że nie była przytrzaśnięta jakaś prana rzecz? 15minut? masz to nagrane?. Postaraj się nie atakować "z grubego kalibru" serwisanta, tylko trochę pokory, a może jakoś przymknie oko :D
    Powodzenia, może Ci się uda oczarować technika.

0
  • #3 04 Lis 2007 17:23
    skryn
    Admin grupy AGD

Paw_el napisał:
    Postaraj się nie atakować "z grubego kalibru" serwisanta, tylko trochę pokory, a może jakoś przymknie oko :D
    Powodzenia, może Ci się uda oczarować technika.

O! Właśnie, dobrze powiedziane... :wink:

0
  • #4 04 Lis 2007 18:12
    luk_jag
    Specjalista AGD

To zawsze jest wina klienta i lepiej faktycznie okazać pokorę.
    A gdybyś nie wyłączyła jej, to spaliłby się pasek, ale to bez znaczenia bo i tak trzeba go wymienić.
    Pozdrawiam

1
  • #5 04 Lis 2007 21:36
    Mirek321
    Poziom 23  

wizyta sewisanta skończy się w90% wymianą bębna ipaska więc propozycj pokora,pokora ,pokora

0
  • #6 04 Lis 2007 22:51
    levy^
    Poziom 16  

dokladnie pokora, pokora i jeszcze raz pokora, a jak juz bedzie jakis napiwek to serwisant bedzie wniebowziety, a wtedy wszystko da sie zalatwic

0
  • #7 05 Lis 2007 02:28
    agataplum
    Poziom 2  

Dzięki mili Panowie za podpowiedzi :)
    Pozdrawiam serdecznie i nie zyczę nikomu takich przygód

0
  • #8 09 Lut 2008 22:48
    PascalHP
    Poziom 9  

Ja miałem ten problem 2 razy. I dwa razy urwał się pasek klinowy.

0