Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm do Mercedesa 210 ze sterowaniem z oryginalnego klucza?

Ciastek82 04 Lis 2007 23:00 1774 7
  • #1 04 Lis 2007 23:00
    Ciastek82
    Poziom 2  

Witam wszystkich.
    Chciałbym zamontować u siebie w aucie alarm, który by był załączany z czegoś w rodzaju karty lub pastylki, którą bym miał w portfelu lub coś w tym rodzaju. Chciałbym, aby ten alarm posiadał wszystkie funkcje ( blokada silnika, czujniki ultra-dżwiękowe, syrene) oprócz sterowania centralnym zamkiem, sterownie c.z. miało by pozostać z oryginalnego kluczyka "ryba", raczej nie interesuje mnie alarm podłączany pod maigistrale "can".
    Zna ktoś takie urządzenie, które by spełniało w/w kryteria i było sprawdzone ( godne polecenia). Za wszystkie sugestie z gory dzieki.
    Moj model auta to Mercedes W210 E240 1997 rok produkcji ( kluczyk "ryba").

0 7
  • #2 05 Lis 2007 00:36
    solecki.m
    Poziom 26  

Ja to jeszcze nie słyszałem o alarmie uzbrajanym i rozbrajanym kartą, pastylką lub czymś w tym rodzaju.
    Immobilisery, tak owszem, ale nie alarmy.

0
  • #3 05 Lis 2007 11:01
    renqien
    Poziom 32  

Wszystko da się zrobić, pytanie tylko po co? SEO pracowało kiedyś nad takim projektem, powstało nawet kilka sztuk, jednak temat upadł.

0
  • #4 05 Lis 2007 18:31
    Ciastek82
    Poziom 2  

Dzieki Wszystkim za wypowiedz, czyli zmuszony jestem doczepic pilota do klucza.

0
  • #6 05 Lis 2007 19:51
    xwit
    Poziom 33  

Myślę,że Ciastek sugeruje się tym wynalazkiem co były montowane w Vito w naszych salonach.Ale ten wynalazek nie zbierał pochlebnych opini.

0
  • #7 05 Lis 2007 20:21
    Ciastek82
    Poziom 2  

Nie niczym sie nie sugeruje, tylko tak sobie wymyslilem i myslalem, czy jest cos takiego do zrobienia. Chcialem miec dwa zabezpieczenia ( jedno fabryczne, a drugie takie jak opisalem). Teraz zaloze poprostu normalny alarm, tylko nie podlacze centralnego.

A tak jeszcze jedno pytanko, bo chce zalozyc "AMPIO", dobry pomysl, czy moze polecacie cos inneg?!

0
  • #8 05 Lis 2007 20:46
    renqien
    Poziom 32  

AMPIO- polski alarm z chińskimi pilotami...
    Lepiej zamontuj coś naprawdę polskiego, SEO, Proxima, Tytan...

0