Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki alarm do Fiata Uno? Najlepiej z blokadą zapłonu.

rexio13 05 Lis 2007 14:44 1302 3
  • #1 05 Lis 2007 14:44
    rexio13
    Poziom 12  

Witam!

Jestem posiadaczem 5-cio drzwiowego Fiata Uno i zastanawiam się nad kupnem alarmu do niego. Aktualnie mam jakiegoś archaicznego Lamparta z blokadą zapłonu, który werczy niemalże wyłącznie wtedy, kiedy nie powinien. Dziś zdenerwował mnie po raz ostatni, kiedy to za nic nie chciał się odblokować rano - po prostu zero reakcji (pewno coś zamarzło bo po paru godzinach wrócił do normy). W każdym razie szukam czegoś porządnego, co nie będzie się włączać, gdy jakiś autobus sobie przejedzie kilkanaście metrów obok (co też się teraz zdarza bo stawiam go blisko ruchliwego skrzyżowania). Najlepiej z blokadą zapłonu. Dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą o polecenie dobrego alarmu, z którym na pewno nie będzie problemów, bez względu na warunki pogodowe, ruch uliczny czy inne tego typu. No i najlepiej żeby nie kosztował z montażem 600 zł.
    Serdeczne dzięki za rady!

0 3
  • #2 05 Lis 2007 14:57
    phoe
    Poziom 29  

Jeżeli chodzi o skuteczne i tanie zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą, to moim zdaniem najlepsza jest blokada skrzyni biegów.

0
  • #3 05 Lis 2007 16:35
    rexio13
    Poziom 12  

Fakt, aczkolwiek tam najcenniejsza jest benzyna :D. A poważnie to szukam raczej alarmu do odstraszania ewentualnych zainteresowanych i werczenia w razie czego, ale jak mówię: szukam czegoś na tyle porządnego, że nie będzie mnie co noc budzić bo to już przerabiałem. Jeśli będzie dobre to jestem w stanie nawet trochę dopłacić, ale za coś co będzie tego warte, dlatego szukam kandydatów, opinii i wad/zalet, najlepiej od ludzi, którzy dany model posiadają.

0
  • #4 15 Lip 2009 00:17
    wikipliki
    Poziom 9  

mam w uniaku swoim alarm i centralny, fajna sprawa, nie wyje mi bez sensu sam z siebie ponieważ w większości alarmów oprócz czujnika w drzwiach jest czujnik drgań i według niego ustawia się czułość. sprawdź podczas zakupu alarmu czy ma czujnik drgań. mój kosztował 85 zł ale nie pamiętam firmy.

0