Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FORD 5000 RDS - blokada LOCKED 10

TADEK S. 05 Lis 2007 17:56 7274 3
  • #1 05 Lis 2007 17:56
    TADEK S.
    Poziom 9  

Dostałem tego typu radio do naprawy[ odblokowania ] - na wyświetlaczu LOCKED 10 . Jak to klient wykombinował to nie mam pojęcia . Kartę z kodem ma , numery radia też sie zgadzają z numerami na karcie . Czy można jeszcze wejść w tryb wpisania kodu ? Wyczytałem że jest taka możliwość [ 6 klaw. + wł. radio ] . Próbowałem ale nic z tego.

0 3
  • #2 05 Lis 2007 18:20
    serv112
    Poziom 13  

Szukaj na tym forum na pewno było to gdzieś opisane i na pewno działa bo sam to kiedyś robiłem tylko było to dawno i już dokładnie nie pamiętam . Jak nie podołasz to zawsze można kupić urządzenie które resetuję tą blokadę nie kosztuje ono dużo więc na pewno się przyda na przyszłość do innych modeli.

Weź też po uwagę czy ten kod to na pewno pasuje, bo jeżeli jest LOCKED10 to znaczy że został wprowadzony 10 razy nie właściwy kod.
    I zostały tylko 3 próby

Wojtek.

0
  • #3 16 Lis 2007 17:48
    TADEK S.
    Poziom 9  

Chcąc zakończyć temat radia FORD 5000 RDS EON wyjaśniam wszystkim zainteresowanym , że kod radia klient miał prawidłowy[ profilaktycznie to sprawdziłem ] . Po wizycie w warsztacie ,ktoś zabawił się w totolotka . W moim przypadku radio puściło - z tym że nie po chwilowej blokadzie klawisza nr.6 ,tylko po kilkukrotnym szybkim naciśnieciu tego klawisza [ 6 ] . Temat zamykam - dzięki wszystkim za zainteresowanie

3
  • #4 25 Kwi 2008 20:54
    wojtek1984
    Poziom 10  

Chciałbym trochę sprostować kolegi wypowiedz ponieważ miałem ten sam problem z tym radiem i wyświetlało komunikat LOCKED10 i aby skasować ten komunikat i wpisać poprawny kod należy przytrzymać klawisz nr 6 przez 30 sekund aż pojawi sie pole do wpisania kodu. Jeżeli wyświetli radio LOCKED13 to tylko może pomóc "reset tool" do skasowania ,ale tylko raz można ten komunikat skasować. Mam nadzieje że komuś pomogłem:) Pozdrawiam

3
  Szukaj w 5mln produktów