Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Usunąłem partycję Acronisem

sinbad78 07 Lis 2007 21:39 1443 5
  • #1 07 Lis 2007 21:39
    sinbad78
    Poziom 1  

Mam dwa dyski fizyczne
    na jednym z C: miałem jeszcze E: i F:
    W Acronis Disc Director Suite usunąłem E: nie patrząc co zacz i szybko połączyłem C: z byłym miejscem po E:

Muszę odzyskać dane z byłej E: (obecnie to miejsce należy do c
    błagam pomóżcie muszę to zrobić szybko mam tak pliki do reklamy która musi być wysłana najdalej jutro. Zdjęcia i filmy też by się przydały.

zassałem hirens boot cd ale podczas uruchamiania
    (DOS) Prosoft Media Tools coś mam nie tak ze sterownikami DVD - program nie uruchamia się.

Proszę o pomoc w skutecznym odzyskaniu danych lub przywróceniu poprzedniego układu partycji z utraconymi danymi

0 5
  • #4 07 Lis 2007 22:08
    pidar
    Spec od pamięci masowych

Program z http://www.partition-recovery.com pokaże ci tą utraconą partycję i pliki na niej, które chcesz odzyskać(niestety do odtworzenia partycji potrzebna będzie pełna wersja). Jeśli szybko chcesz odzyskać potrzebne ci dane to polecam http://www.file-recovery.net/ .

0
  • #5 07 Lis 2007 22:11
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 08 Lis 2007 01:33
    Przemcio
    VIP Zasłużony dla elektroda

Cytat:
    zassałem hirens boot cd ale podczas uruchamiania
    (DOS) Prosoft Media Tools coś mam nie tak ze sterownikami DVD - program nie uruchamia się.

Przydałby się dokładniejszy opis tego błędu a także komputera.
    Być może dałoby się uruchomić ten program.
    W tej chwili nie wiadomo nawet w jakim standardzie jest dysk ( ATA czy S-ATA) ani jaka jest wielkość oraz jaka była wielkość partycji.
    Ja rozumiem, że utrata danych to duży stres ale niezbędne minimum informacji jest potrzebne.

Przy braku tych informacji udzielanie porad jest co najmniej ryzykowne a
    skuteczność minimalna w najlepszym wypadku.

Jeżeli już jesteśmy przy aspektach ekonomicznych.
    W cenie programu polecanego przez Kolegę MadMac01 Autor tematu uzyskałby może w niejednej Firmie zajmującej się odzyskiwaniem danych profesjonalną i kompleksową pomoc.
    Tym bardziej, że w grę wchodzi czas i umiejętności ( a raczej ich brak ) posługiwania się wspomnianym programem.
    O podstawowych procedurach bezpiecznego postępowania z danymi w tym przypadku też już nawet nie wspomnę.
    Mam nadzieję, że Kolega MadMac01 używa legalną wersję tego programu.

Na przyszłość proszę o większe zwracanie uwagi na szczegóły.

A gdyyby chwilkę poszperać to znajdzie się np. to i kilka podobnych.

P.

0