Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CD930 Philips uszkodzenie mechaniczne.

08 Lis 2007 10:50 2132 6
  • Poziom 12  
    Witam.
    Posiadam odtwarzacz CD firmy Philips [b]CD930[/b] i uszkodzone koło zębate odpowiedzialne za wysuwanie i zamykanie tacki z płytą CD.
    Czy ktoś z obecnych pomoże mi w zdobyciu takiego elementu.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Przyłączam sie do poszukiwań. W moim przypadku sprawa dotyczy CD 951 śmigającego na CDM9. Załączoną fotkę znalazłem gdzieś na necie. Chodzi właśnie o to kółeczko.
    Pozdrawiam!
    CD930 Philips uszkodzenie mechaniczne.
  • Poziom 36  
    Także tego poszukuje .Zamówiłem w philipsie i podali że nie znają - pewnie z powodu iż dawno wycofane.Więc tylko demobil.
  • Poziom 12  
    Myśle że będzie ciężko to zdobyć,bo ten laser (z ruchem po łuku) już dawno temu został wycofany z produkcji(a szkoda bo moim zdaniem są o wiele lepsze od tych które jeżdżą wzdłuż płyty cd).Czasami na allegro można dostać ten model odtwarzacza cd.Moim zdaniem jedynym sposobem jest tylko pozyskać to z demobilu tak jak pisał kolega tik_tak.
  • Spec od car audio
    Laser kupić się da. Tylko znacznie częściej w tych CD coś się wali w elektronice - u kolegi stoi na serwisie taki co po wymianie CD dalej nie czyta i widzę, że ma zdymiony rezystor w dziwnym miejscu. Czy jakbym podał numer elementu i jego okolicę to ktoś by mi podał wartość tego rezystora?
    A kółeczko nie pozostaje nic innego jak ściąć i dorobić z innego trybiku. Jak widzę jest to dosyć prosty wzór z typowym rozstawem zębów.
  • Poziom 36  
    Podaj model i nr. elementu.