Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lexmark t632 - blada kopia bardzo

turbus_amator 08 Nov 2007 13:24 1604 9
    turbus_amator
    Level 13  
    witam mam lexmarka t632 i robi mi bardzo bladą kopie, wymienialem juz cardridge i bez zmian
    eseli
    Level 27  
    Witam
    1. Toner org czy regenerowany?
    2. Jak otworzysz drukarkę i wyjmiesz toner to u góry zauważysz "wałek" - wyczyść go.
    3. Przeprowadż konserwację drukarki - dokładnie wyczyść laser (musisz ściągnąć górną obudowe) .
    Pozdrawiam
    turbus_amator
    Level 13  
    tonery oba regenerowane i na obu identyczny objaw, ten sam stopien zaczernienia.
    wyczyscilem elektrode, soczewki i lustra lasera (samego lasera chyba sie nie czysci prawda? jak tak to jak?)
    ciąle bez zadnych zmian

co dalej
    Siebda
    Level 12  
    Byc może to wina proszku którym były regenerowane tonery(wilgotny??).Objawy wybitnie wskazuja na małą ilość podawanego prochu.
    turbus_amator
    Level 13  
    one byly regenerowane w innym czasie i jeden z nich chodzil w tej drukarce i nagle to sie stało, a na obu jest identycznie
    a_pawel
    Level 27  
    Przerabiałem podobny problem w T620. Wtedy winowajcą był blok wysokiego napięcia (niewielka płytka z prawej strony drukarki, umieszczona w poziomie, połączona z trzema stykami tonera).
    Pozdrawiam
    turbus_amator
    Level 13  
    a jak to naprawic??;]
    Jarecki65
    Level 10  
    Sprawdz w ustawieniach jak masz ustawioną intensywność toneru oraz jaki jest stan licznika konserwacji. Być może jest zachodzi konieczność wymiany rolki transferowej.
    jac1980
    Level 16  
    też kiedyś siedziałem nad taką a pomógł reset drukarki spróbuj, nie pamiętam już jak go sie robi a nie mam przy sobie manuala
    agatorn
    Level 19  
    turbus_amator wrote:
    witam mam lexmarka t632 i robi mi bardzo bladą kopie, wymienialem juz cardridge i bez zmian

Sprawdź laser, rolkę transferową i płytę HV.