Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przekaźnik świec żarowych

08 Nov 2007 21:45 4658 4
  • Level 10  
    Witam.
    Chrysler Voyager 2.5TD 92r.
    Uważam,że jest uszkodzony ale...:?:Napięcie 12v dochodzi ale nie podaje na świece .Elektromagnes nie reaguje,więc rozebrałem to ustrojstwo i nie widać gołym okiem uszkodzenia typu swąd,spalenizna.Sprawdziłem styki przeczyściłem je,bezpieczniki po deską rozdzielczą wewnątrz pojazdu są dobre (o innych nie wiem ,może są jeszcze inne):cry:.Proszę o schemat lub o jakieś sugestie w tym temacie ,może ktoś miał podobny problem .

Dodano po 5 [godziny] 42 [minuty]:

Czy ktoś mnie naprowadzi,żeby rozwiązać problem?Za wszelkie porady z gory dziękuje.Pozdro
  • Level 12  
    Cze
    jak czuć jakiś swąt spalenia to maże poleciała cewka przekaznika kluczowania +12V na świece albo sam styk przekaznika nie przewodzi???
  • Level 18  
    Przekażnik tenmoże współpracowaćz czujnikiem temp. silnika.Jeśli tak to po zdieciu wtyczki z tego czujnika (np: .gdyby byłuszkodzony) przekaźnik powinien zadziałać.
  • Level 10  
    Witam ponownie.
    Sam elektromagnes podpięty pod 12v działa reszta podzespołów nie wiem.
    Swądu nie czuć,mówie o przekażniku z którego idzie napięcie na świece.Ta cewka przekaznika kluczowania +12V na świece to jest ta o której pisze?Jutro sprawdze myk z tym czujnikiem temperatury.Co jeszcze może być powodem ze to nie działa?Czy to może mieć związek z komputerem?
  • Level 10  
    Sprawdziłem odłączyłem czujnik temperatury,z resetowałem komputer i to nie dało pożądanego efektu.Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak oddać auto do warsztatu.