Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekaźnik świec żarowych

08 Lis 2007 21:45 4298 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Chrysler Voyager 2.5TD 92r.
    Uważam,że jest uszkodzony ale...:?:Napięcie 12v dochodzi ale nie podaje na świece .Elektromagnes nie reaguje,więc rozebrałem to ustrojstwo i nie widać gołym okiem uszkodzenia typu swąd,spalenizna.Sprawdziłem styki przeczyściłem je,bezpieczniki po deską rozdzielczą wewnątrz pojazdu są dobre (o innych nie wiem ,może są jeszcze inne):cry:.Proszę o schemat lub o jakieś sugestie w tym temacie ,może ktoś miał podobny problem .

Dodano po 5 [godziny] 42 [minuty]:

Czy ktoś mnie naprowadzi,żeby rozwiązać problem?Za wszelkie porady z gory dziękuje.Pozdro
  • Poziom 11  
    Cze
    jak czuć jakiś swąt spalenia to maże poleciała cewka przekaznika kluczowania +12V na świece albo sam styk przekaznika nie przewodzi???
  • Poziom 17  
    Przekażnik tenmoże współpracowaćz czujnikiem temp. silnika.Jeśli tak to po zdieciu wtyczki z tego czujnika (np: .gdyby byłuszkodzony) przekaźnik powinien zadziałać.
  • Poziom 9  
    Witam ponownie.
    Sam elektromagnes podpięty pod 12v działa reszta podzespołów nie wiem.
    Swądu nie czuć,mówie o przekażniku z którego idzie napięcie na świece.Ta cewka przekaznika kluczowania +12V na świece to jest ta o której pisze?Jutro sprawdze myk z tym czujnikiem temperatury.Co jeszcze może być powodem ze to nie działa?Czy to może mieć związek z komputerem?
  • Poziom 9  
    Sprawdziłem odłączyłem czujnik temperatury,z resetowałem komputer i to nie dało pożądanego efektu.Nic innego nie przychodzi mi do głowy jak oddać auto do warsztatu.