Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Model Elektryczny na Spalinowy

08 Lis 2007 20:21 2376 4
  • Poziom 16  
    Witam chciałbym przerobić swój stary Zdalnie sterowany samochód który jest elektryczny to jest zabawka ponieważ rozwija małe prędkości i kosztowała nie więcej niż 100zł kilka lat temu.No ale Temat założyłem po to aby się zapytać kogoś doświadczonego od czego mógłbym wziąć silnik spalinowy żeby był mały i dużo nie palił załączam zdjęcia tego modelu abyście go ocenili czy mógłbym na tym zawieszeniu to robić, nie chcę robić wszystkiego od nowa ponieważ tutaj mam już gotowe skręty całą aparaturę tylko przełożyć silnik no i zrobić jakieś światła bo te co są są bardzo liche a tam wcześniej było miejsce na 6 baterii bo tyle trzeba było aby pojazd ruszył.Zerknijcie na te fotki które daje w załączniku
  • Poziom 28  
    Witam. Myślę, że najlepiej to pozostawić napęd elektryczny i zaadaptować akumulator żelowy (jeżeli są w odpowiednich rozmiarach). Pozdrawiam i życzę sukcesów.
  • Poziom 16  
    Doszedłem wkońcu do wniosku że jednak na spalinówkę nie opłaca się go przerabiać no ale na elektryka to raczej tak ale przecież jak dam aku to on mi nie zwiększy prędkości. Od czego mógłbym podebrać silnik aby pasował do tego modelu i żeby był mocny ??
  • Poziom 31  
    Witam!

Nic tu nie wymyślisz "mądrego", bo model jest ZA MAŁY, zarówno do silnika spalinowego (nawet małego), jak i do mocniejszego silnika elektrycznego. Musiałby być dużo większy i wymagałby zupełnie innych przekładni napędu - znacznie solidniejszych, niż te, które są zamontowane w tej zabawce.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Zgadzam się z poprzednikami ale możesz przecież przełożyć elektronikę do większej zabawki przerabiając ją trochę i wstawić tam silnik jaki planowałeś.
    Zawsze to jakaś opcja :))