Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

hp desk jet 6540 po wymianie kolorowego tuszu nie działa

jarek 52 08 Nov 2007 21:13 2764 7
 • #1
  jarek 52
  Level 13  
  po wymianie kolorowego wkładu [ wkład zastępczy firmy Activ Jet AH 766 w opisie jest wymieniona drukarka 6540 ] drukarka niestety nie drukuje. Czy ktoś jest zoriętowany co może być przyczyną ? a może w tej drukarce trzeba zrobić reset , za wszelkie rady będę wdzięczny.
 • #2
  zweinstein
  Level 17  
  sprawdź czy wkład ma dobry styk z drukarką (może piny są zabrudzone)
 • #3
  jarek 52
  Level 13  
  piny są czyste,to jest nowy wkład tyle że nie oryginalny HP a zastępczy firmy Activ Jet chyba że to jest powodem niezgodności mimo że na opakowaniu pisze że nadaje się do HP 6540.
 • #4
  konmaj
  Printers specialist
  Może wkład jest po prostu wadliwy? Spróbuj go wymienić, tam gdzie kupiłeś.
 • #5
  badboy84
  Level 42  
  Drukarka coś sygnalizuje ? miga coś ? czy poprostu drukuje ale na wydruku nic nie ma ? moja stara drukarka (970CXi) już po otwarciu "maski" sygnalizuje czy jest ok czy jest jakiś problem a jeżeli tak to jaki parkując w odpowiednim miejscu głowice z kartridżami ... Według mnie active jet i black point robią bdb zamienniki także nie doszukiwałbym się tutaj jakiegoś problemu ...
  odkleiłeś folie zabezpieczającą dysze ? ...
 • #6
  jarek 52
  Level 13  
  Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie. Po zmianie pojemnika w drukarce miga dioda sygnalizująca problem z pojemnikiem , poza tym wszystko sprawdzałem styki czyszczone folie zdjęte itd. niestety nie zostawiłem paragonu i o reklamacji raczej nie ma co myśleć , a wywalić 110 zł szkoda. nie wiem co jeszcze mogę zrobić.nadal czekam na pomysły.
 • #7
  laserjack

  Level 30  
  Drukarke pod pachę do firmy, która regeneruje kardridze, u nich sprawdz na innym kardridzu i dopiero wtedy podejmij decyzję o zakupie, ale nie w takiej cenie ,110zł toż to masakra.
 • #8
  jarek 52
  Level 13  
  Dziś po kilkukrotnym wkładaniu i wyciąganiu wkładu drukarka wreszcie zaskoczyła ,przestała świecić kontrolka z tuszu i drukuje. Widocznie faktycznie nie miała dobrego styku. dziękuję wszystkim za pomoc.