Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aud a6 3 tdi wazne pytanie

mismlx1 09 Lis 2007 04:51 1316 5
  • #1 09 Lis 2007 04:51
    mismlx1
    Poziom 2  

przepraszam moze to głupie pytanie ale moze mi ktoś napisać ile w standardzie ma głosników audi a6 2004 rok w zwyż pomijam system dsp i bose ,wszedzie pisza ze ma cztery głosniki ,i dreczy mnie to strasznie bo jezeli za auto mam dać taką kase to co to jest za sprzet gracy
    pozdrawaim

0 5
  • #2 09 Lis 2007 06:44
    Pawel S.
    Poziom 39  

:lol: wlasnie dlatego niewarto za to doplacac w salonie
    slyszalem tylko 2 samochody z dobrym naglosnieniem fabrycznym: nowy passat oraz volvo S80. w obu przypadkach to bylo dynaudio tak wiec cholernie drogie...

0
  • #3 09 Lis 2007 08:19
    slavwek.ie
    Poziom 34  

mismlx1 nie rozumiem twojego pytania.. Kupujesz auto używane i sprzedawca każe dopłacać ci za wyposażenie które jest w standardzie?
    Z tego co się orientuję, to w A6 jest z przodu 6 głośników (woofer na dole, midrange pod rączką zamykania i tweeter przy klamce) oraz tylne drzwi (system 2 drożny) ale na 100% potwierdzę później.

0
  • #4 11 Lis 2007 00:11
    mismlx1
    Poziom 2  

drogi panie slavwek ,wszedzie pisze np na stronie audi ze w standardzie jest zetaw mmi z 4 głosnikami ,szukałem naprawde dlugo i wszedzie ,gdzie nie popatrze normalnie cały czas pisze ze 4 glosniki w standardzie,
    i kurcze nie mogę w to uwierzyć no bo w takiej furze i tylko 4 głosniczki,,,,
    dziekuje za wstepne odpowiedzi ,to jest pierwsze forum które odniosło sie do mojego pytania ,wiedzą,
    dziekuje bardzo .
    jak cos sie pan dowie wiecej to proszę napisać jeszcze raz dzikeuje i pozdrawiam

0
  • #5 11 Lis 2007 00:27
    powalla
    Moderator CarAudio

"i kurcze nie mogę w to uwierzyć no bo w takiej furze i tylko 4 głosniczki,,,,"

To i tak o jeden za dużo :-) ,bo dobrze grające CA zadowala się 3 głośnikami ,a mianowicie dwa w przygotowanych drzwiach przednich i sub w skrzynce (zasilone wzmacniaczami).

PS:pominąłem tweetery ,bo to takie maleństwa ,że ktoby tam je liczył :-).............chociaż w salonach samochodowych nawet 2 coaxiale liczą jako 4 głosniki ..............bo jak to brzmi np. "12 glosników gratis" :-)

0
  • #6 11 Lis 2007 02:41
    mismlx1
    Poziom 2  

Według przedstawicieli Audi, seryjne wyposażenie nowego A6 zapewnia standard niespotykany nawet w niektórych samochodach luksusowych. Spotkamy w nim system MMI (Multi Media Interface), który obejmuje 6,5-calowy wyświetlacz, umieszczony pod górną osłoną deski rozdzielczej, a także zintegrowane radio CD z czterema głośnikami. Do tego dochodzi w pełni automatyczna klimatyzacja o zwiększonej wydajności. Seryjnie montowane są także czujniki świateł i deszczu.

to jest czesc artykułu których pełno

dobra nie ważne ile ma głosników to audi ale czy w standardzie jakie są montowane ,daje poczucie dobrego dzwięku,nie jestem jaimś audiofilem ,ale lubie jak muzyka dobrze brzmi ,czy to w standardzie wystarczy by zadowolic ,dla porówannia obecnie mam audi a4 2002 i radio concert 10 gosnikó po 4 w dzwiach przód i tył, w zasadzie to mi wystarcza aczkolwiek w a6 spodziewam sie lepszego dzwięku
    czy jest to realne pozdrawiam

0