Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Junost 402b, a wejście video (RCA) Plese o pomoc !!

Deus5971 01 Dec 2003 18:42 2336 4
    Deus5971
    Level 10  
    Witam, mam poważny problem, posiadam sobie taki telewizorek rosyjskiej produkcyji (Junost 402b) i mam sobie nowióśkie dvd Philipsa (model 728). Bardzo chciałbym, aby oba te urządzenia współdziałały ze sobą. Chcę wyprowadzić wjscie RCA (chinch) na tymże telewizorku (wizja) tylko nie zabardzo wiem jak to uczynić. Nie chce sie go pozbywać (JUNOST RULES!!). Czy jest ktoś w stanie mi doradzić czy jest to możliwe i gdzie się wpiąć aby oglądać sobie filmiki na czaderskim, małokolorowym tv? Zaznaczam, że mam schemat tegoż urządzenia. Dzięki z góry za ewentualną pomoc
    oldking
    Level 32  
    Witam

Jak masz schemat to poszukaj diody opisanej D4 o symbolu D20, znajduje sie w górnej częsci schematu obrysowana przerywaną linia razem z kondensatorami i cewką. W rzeczywistości znajduje się w metalowej puszce otwiranej od góry.
    Wylutuj ja , i wyprowadż kabelek na zewnątrz przez kondensator 1 miko od strony połączenia do dławika i tranzystora. Włąsnie zrobiłes wejście wideo, oczywiście jako telewizor nie będzie działał.
    Deus5971
    Level 10  
    Dzięki za pomoc, już biore się do roboty. Jakby co to się odezwę.
    Jeszcze raz dzięki.
    Ps. skąd można zdobyć stalaka (układ hybrydowy) od foni w junoście?
    Dzięki i tymczachem..
    Pozdo..
    Fiacik_126p
    Level 5  
    Dzień dobry! Mam pytanie co do diody i jej umiejscowienia oraz proszę o dokładne wytłumaczenie kolejnych czynności jakie mam wykonać po wylutowaniu owej diody.
    Pozdrawiam