Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oderwany wlacznik Driver diody laserowej

lukasthe 11 Lis 2007 20:18 573 2
  • #1 11 Lis 2007 20:18
    lukasthe
    Poziom 2  

Witam
    Mam mały problem a mianowicie przy wkładaniu drivera z dioda oraz optyką do obudowy przez swoja nieuwagę oderwałem włącznik, nie byłoby problemu gdyby nie fakt że cyna oderwała się z jednej strony razem z kawałkiem płytki tak jak to widać na załączonym linku. http://www.wrzuta.pl/obraz/rf2s37F7l8/driver_diody_lasera
    Czy przylutowany włącznik do tak oderwanej płytki będzie działać czy raczej driver już do wyrzucenia. Jeżeli nie da sie już tego naprawić to czy można dokupić, zrobić samemu taki driver? zależy mi na tym laserze bo trochę za niego zapłaciłem i szkoda by było go wyrzucić.
    Napisałem ten temat tutaj ponieważ nie znam sie na elektronice a nie znalazłem bardziej odpowiedniego działu.
    Proszę o odpowiedz kogoś kto sie na tym zna.
    Z góry dziękuje

0 2
  • #2 11 Lis 2007 20:28
    Adam-T
    Poziom 38  

Myślę, że z przylutowaniem tego wyłącznika/włącznika nie powinno być problemu (chociaż nie widać go na zdjęciu i nie wiadomo w jakim on jest stanie).

Pozdrawiam
    Adam

0
  • #3 11 Lis 2007 20:44
    lukasthe
    Poziom 2  

Włącznik jest na 100% sprawny
    Martwiłem sie tylko czy ten mały kawałek oderwanej płytki nie uszkodził drivera ale jak mówisz ze nie to odrazu mi ulżyło
    Dziękuje za odpowiedz

Dodano po 11 [minuty]:

Jeszcze mam takie jedno pytanko czy wie ktoś może gdzie we wrocławiu jest jakiś serwis gdzie mogli by mi to przylutować ?
    Mógłbym sie podjąć tego zadania sam ale mam lutownice z bardzo dużymi grotami i nie idzie przylutować tak malej części.

0