Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 406 1,9 TD lampka STOP

12 Nov 2007 18:46 1579 5
  • Level 12  
    Witam.Zauważyłem w swoim pugu że zaświeciła się lampka STOP po rozgrzaniu silnika ale tylko gdy jest wilgoć i pada deszcz lub śnieg.Poziom oleju w silniku jest mniej więcej na połowie miarki.Według stanu licznika do wymiany oleju pozostało około 1,5 tys.km.Czyżby to zużycie oleju,czy może jakaś usterka?
  • User removed account  
  • Level 12  
    Jutro sprawdzę (jeżeli się zaświeci).Zauważyłem,że po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu lampka gasła.Ciekawe było również to ,że po wyłączeniu motoru załączył się wentylator w chłodnicy a temp. na wskaźniku 70 st Po ponownym odpaleniu wentylator w chłodnicy nabrał wyższych obrotów po czym się wyłączył.Może to czujnik temp.cieczy tylko który i gdzie on jest? :?
  • Level 12  
    Pada śnieg i jest duża wilgotność .Zaświeciła się sama lampka STOP,bez żadnej innej, a po włączeniu świateł zgasła.No i po przejechaniu 10 km gdy wyłączyłem silnik załączył się wentylator.Przecież silnik nie mógł się zagrzać do tak wysokiej temperatury,żeby załączył się wentylator w chłodnicy.:cry:
  • User removed account  
  • Level 12  
    To sterownik do wymiany,czy można go jakoś naprawić?A przede wszystkim gdzie on jest? :?: