Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka BOSCH SGI 45N05EU - głośna praca?

12 Lis 2007 20:48 5519 5
  • Poziom 10  
    Mam nową zmywarkę BOSCH SGI 45N05EU problem polega na tym, że odgłosy jej pracy wykraczają daleko poza dźwięki wydawane przez maszyny z którymi miałem doczynienia. Zmywarka wg producenta ma głośność 49dB czyli odgłosy jej pracy nie powinny za bardzo zwracać naszej uwagi (nawet na panelu widnieje napis SILENT) Jednak kiedy pracuje słychać ją w całym domu nawet na piętrze.(W necie zmywarki o dużo większej głośności są chwalone za cichą pracę i nie są
    to opinie odosobnione) Wezwany serwis stwierdził, że działa prawidłowo i wg nich nie ma nic niepokojącego jednym słowem żenada. Co można zrobić w takim przypadku kiedy urządzenie niby jest sprawne jednak zupełnie nie spełnia naszych oczekiwań, a serwis się wykręca. Nie wierzę w to, że tak ma pracować zmywarka bo inaczej nikt by chyba nie zdecydował się na zakup tego urządzenia i używanie go w innym pomieszczeniu niż piwnica. Jako klient płacący nie małe pieniądze za sprzęt było nie było firmy mającej doskonałą
    opinię szczególnie za zmywarki mam prawo oczekiwać, że urządzenie będzie sprawne również pod względem akustycznym.

W załączeniu plik z dźwiękiem jaki wydaje podczas pracy. Zmywarka jest zabudowana i była napełniona zastawą.

Będę wdzięczny za jakieś sugestie w tej sprawie.
    Załączniki:
  • Specjalista AGD
    A jak niby mamy ci pomóc nie słysząc tych dźwięków? Na odległość się nie da. Jest zabudowana?
  • Poziom 23  
    zmywarke lub ogólnie sprzęt można reklamować w dwojaki sposób z formy gwarancji lub niezgodności towaru z usługą (sprzedażą) jako lekture proponuje prawa konsumenta tam jest jasno napisane co ci się należy
  • Poziom 18  
    miałeś prawo do wymiany sprzętu po wypróbowaniu w domu.Przecież kupując go nie wiedziałeś co kupujesz(nie włączają w sklepie).Dlatego przed podbiciem gwarancji masz prawo do wymiany sprzętu.Niestety rzeczywistość jest całkiem inna.Dałeś się nabrać reklamie i sprzedawcy.Kupiłeś ładnego kota w worku który okazał się psem.:D
  • Poziom 10  
    Witam,

Posluchalem i musze stwiardzic ze mam dokladnie ten sam problem ze zmywarka BOSCH. Niestety nie widze rozwiazania (badanie glosnosci troche kosztuje)
  • Poziom 1