Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6111 Contakt Service

12 Lis 2007 22:26 1083 7
  • Poziom 10  
    Witam!!! Mam problem, mam contakt service w noki 6111, i swieci sie flash przy kamerze, czy ktos mial podobny problem??? Pod Tornado oryginal brak komunikacji Prosze o pomoc!!!
  • Poziom 18  
    Najlepiej musiał byś mieć mt-boxa zeby postawić telefon. On robi go bez problemu.

Prawdopodobnie zaniżyłeś wersje.
    Wgraj mu tą samą albo najwyższą (chyba 3,85)
    wcześniej wybirz eraise
    Potem komplet flashy i wszystkie resety
    na koniec Pm-a

To ze nie chce Cie się skomunikować to efekt beznadziejnych pinów od bateri. Prawdopodobnie ci nie łączą. Musisz idealnie ustawić boxa
  • Poziom 10  
    ten telefon byl nowy z irlandii, nikt nic nie grzebal, nagle dostal contakt ..... Nie mam mt-boxa , i co mam zrobic?
  • Poziom 15  
    6111 to dosc uparte telefony. Czasem nie reagują na info i może się wydawać że nie komunikuje się, zwłaszcza że na lcd nic nie pokazuje ale jak zapodasz flash to przefleszują telefon i po kłopocie.
  • Poziom 10  
    dzieki ale mam flesza 3,77 w dodatku 2 i wola o zainstalowanie 1 ktos ma wyzszy np ten 3.85???
  • Poziom 25  
    Wgraj optymalnie 3.70 bo może dajesz za wysoką wersję oprogramowania.
    Albo spróbuj podpiąć pod inny box może zareaguje.
  • Poziom 18  
    Jezeli nie możesz sciągnąc z supportu to mogę ci jutro rano jak bede w pracy podesłać.

Telefon moze ci nie butowac bo moze mieć rozwalone oprogramowanie przez inną osobe (serwis). dlatego nie działa info

spróbuj wymusić mu wgranie softa. odznacz auto detect, wskaż MCU, PPM i kliknij Flash na górnym panelu.
    Jeżeli to nie pomaga to zbutuj mu najpierw procesor czyli kliknij Chek (czy jakoś tak) na górnym panelu.

Proszę bardzo 3.85
  • Poziom 10  
    Dzięki bardzo, napisze jak bedą rezultaty