Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Servizza
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

flashe do nokii

espagna 02 Gru 2003 14:08 21810 79
  • #1 02 Gru 2003 14:08
    espagna
    Poziom 11  

witam wszystkich. czy ma ktos full flashe do 6210 (wersje powyzej 5) i do 5110 (jakas dobra, fajnie by bylo gdyby byl z t9 PL)? szukalem caly dzien w necie i sa tylko jakies smieszne partiale. z gory dzieki za pomoc!!! :idea:

0 29
  • Servizza
  • Servizza
  • #3 02 Gru 2003 22:18
    aarecki
    Poziom 20  

Na tym sofcie nie działa jeden zakras czestotliwosci!!!

0
  • #5 02 Gru 2003 23:23
    aarecki
    Poziom 20  

Po głębszej rozmowie z Fonec to zwracam honor i popieram Gościa. Widocznie cos u mnie sie wali...

Rspct Fonec!!!

0
  • #6 03 Gru 2003 00:26
    jerry77
    Poziom 26  

:arrow: espagna
    Pisz na priva, podrzucę ci flasze jakie chcesz.

:arrow: fonec
    Czy kolega prosił o flasza do 6250? Nie ale co tam parę punktów przybyło.

0
  • #7 04 Gru 2003 20:33
    espagna
    Poziom 11  

chodzi mi o zwyklego fls'a nie 6250. Przetestuje tego 6250 ale slyszalem ze w idei nie hula...

0
  • #10 06 Gru 2003 17:48
    espagna
    Poziom 11  

dzieki za ten link free22. mam jeszcze pytanko: o co chodzi z tymi ploikami mcu, ppm i cyframi A,B itd? czym to wgrywac? ja jak flashuje to mam fullflashe z rozszerzeniem fls...

0
  • #11 06 Gru 2003 18:06
    MILO
    VIP Zasłużony dla elektroda

flash sklada sie z tych plikow mcu i ppm
    ppm to zazwyczaj wersja jezyka........

0
  • #12 08 Gru 2003 00:38
    kulca
    Poziom 13  

i aby miec polaka muszisz wrzucic ppm z liteka J, ale zapewne w tym flashu 5,56 co masz powyzej do sciagniecia jest juz polak, jezeli jest to plik .fls :D

0
  • #15 12 Sty 2004 13:36
    free22
    Poziom 17  

jakby ktos mial rozpiske jezykow
    jaka literka jaki jezyk do wszystkich dct3
    bylo by milo

0
  • #17 03 Cze 2004 22:38
    cin666
    Poziom 21  

siemka wgrałem tego softa 6250 do noki 6210 i mi sie fonik wiesza:_) cos musze jeszcze robić poza wgraniem tego softa i policzeniem sum:>
    Pozdrawiam

ps. pytanie z innej beczki:] czy są jakieś modyfikowane softy do noki 5210:> na allegro widziałem 5210 z innymi softami ale w necie nigdzie ich nie znalazłem:-)

0
  • #18 03 Cze 2004 22:59
    pawelc
    Poziom 22  

espagna napisał:
    witam wszystkich. czy ma ktos full flashe do 6210 (wersje powyzej 5) i do 5110 (jakas dobra, fajnie by bylo gdyby byl z t9 PL)? szukalem caly dzien w necie i sa tylko jakies smieszne partiale. z gory dzieki za pomoc!!! :idea:

masz w załączniku moją modyfikacje do nokii 5110 rom4 nic wielkiego ale całkiem nieżle się prezentuje a co w nim:

-zmieniono większość grafik
    -dwa języki do wyboru slang i polski
    -zasięg animowany w postaci wędrujących ku górze strzałek,7 krech naładowania baterii
    -zabezpieczenie na skrzynkę odbiorczą i nadawczą
    -przesunięto menu wiadomości na pierwszą pozycję i napisz wiadomość też na pierwszą pozycję co daje nam po 3-krotnym naciśnięciu możemy stukać esemeska
    -zmieniono czcionkę
    -zmienione dzwonki

0
    Załączniki:
  • #19 07 Cze 2004 18:28
    willy102
    Poziom 15  

Witam!
    Bardzo interesująca modyfikacja do noki 5110 by pawelc :) Jestem pod wrażeniem :)
    Pozdrawiam!

0
  • #20 07 Cze 2004 18:59
    cin666
    Poziom 21  

a czy może mi ktoś powiedzieć co mam jeszcze zrobić po wgraniu flasha od 6250 do 6210 zeby sie nie wieszał?? czy mam jeszcze eproma wgrywać czy coo:>
    Pozdrawiam

ps. i czy podczas wgrywania eproma można uszkodzić fona :D ??

thc za odpowiedź:-)

0
  • #22 30 Cze 2004 20:04
    przekrent
    Poziom 32  

Ja miałem dość ciekawą metodę przerabiania 6210 na 6250. Najpierw czyszczenie całego flasha, a potem wgranie tylko mcu i ppm. Eeprom olewałem. Po włączeniu oczywiście cs, ale wystarczyło podmienić IMEI, zrobić totalny reset w Knocku, zdjąć simlocka i podliczyć sumki. Telefonik hulał bez zastrzeżeń.

0
  • #23 30 Cze 2004 21:57
    gufiak
    Poziom 21  

przekrent napisał:
    Ja miałem dość ciekawą metodę przerabiania 6210 na 6250. Najpierw czyszczenie całego flasha, a potem wgranie tylko mcu i ppm. Eeprom olewałem. Po włączeniu oczywiście cs, ale wystarczyło podmienić IMEI, zrobić totalny reset w Knocku, zdjąć simlocka i podliczyć sumki. Telefonik hulał bez zastrzeżeń.
    Sam bardzo często stosuję ten sposób :) Nie trzeba virgin eepromów, a telefon zawsze chodzi jak należy :) Polecam wszystkim ten sposób :)

0
  • #24 30 Cze 2004 23:55
    Snap
    Poziom 21  

Wzucam tu jakis modyfikowany sofcik do do 5510 by_Olbrzym :!:
    Kiedys sciagnołem z Twchtronic-a ale nigdy go nie sprawdziłem :( moze komus sie przyda :)

A to co sie w nim zmieniło :
    - GrAFIKi w menu od nki3310, choć lekko zmodyfikowane
    - większość ikonek zmieniona:
    * ikonka zasięgu
    * ikonka tzw. ptaszka
    * pasek oczekiwania
    * oraz jeszcze kilka
    - 7 aktywnych belek zasięgu i baterii
    - przygasanie klawiatury i wyswietlacza fade in/out ([][])
    - Płynne przejścia miedzy menu
    - Enter w sms na przedostatniej pozycji
    - możliwość pisania migającego sms dzieki ostatniej pozycji
    - zamiast napisu odblokuj = Co jest!
    - oraz jeszcze kilka niespodzianek dla użytkowników i testerów softu. :)

Pozdro. :)

0
  • #25 04 Lip 2004 09:08
    pawelc
    Poziom 22  

macie tu coś bardziej na czasie
    jest to moja koolejna modyfikacja do 5110 rom4 a co w niej:

-zmienione grafiki
    -zmienione dzwonki
    -dodatkowy język slang pl
    -7 krech zasięgu i baterii
    -dodatkowe menu EXTRA a w nim :
    1 napisz wiadomość
    2 spis telefonów
    3 budzik
    4 gry
    5 kalkulator
    czyli chyba wszystkie najpotrzebniejsze funkcje
    -dodatkowe menu DODATKI a wnim:
    1 invert lcd
    2 czas rozmowy podczas jej trwania
    3 minute beep (można ustawić czas od pełnej minuty do 10s przed)
    4 zabezpieczenie skrzynki odbiorczej i nadawczej
    5 slideshow
    6 zabezpieczenie klawitury kodem zabezpieczającym
    wszystkie te funkcje można włączać i wyłączać !!!
    7 zegarek w postaci wygaszacza(żeby poprawnie działał potrzebny f-bus i oxygen phone manager do ustawienia daty}
    8kalendarz(tak jak wyżej)

soft niejest zabezpieczony przed modyfikacjami można go modyfikować do woli życzyłbym tylko aby było napisane soft na podstawie modyfikacji pawelc

czekam na wasze opinie

0
  • #26 05 Lip 2004 20:08
    cin666
    Poziom 21  

Mam takie o to zapytanie:]
    Czy posiada ktoś jakieś zmodyfikowane flashe do nk 5210??:> Na allegro kiedyś widziałem taki tel ze zmodyfikowanym softem, ale w necie nigdzie go nie mogłem znaleźć:] Z góry thc za każdy soft ;)
    Pozdrawiam

0
  • #27 26 Lip 2004 19:55
    pablo05
    Poziom 1  

Szukam flesha do noki 5510 jakiegoś fajnego ze zmienioną grafiką najlepiej :D Podajcie jakieś linki please :o Jak by co przesyłajcie na maila pablo05@o2.pl

0
  • #28 26 Lip 2004 20:34
    pawel
    Spec od GSM

mam jakiegos z techtronica, moze bedzie Ci pasowal? Nie jest chyba najnowszy, wiec musisz zajrzec na techtronic'a...
    Opis:
    "MOJE OPROGRAMOWANIE ZAWIERA:
    - nową grafike w menu, - 50 muzyczek tzn 7 własnych 43 odrazu, - pozmnienie pozycje w menu co ulatwia zabawe, - stopniowe podswietlanie i wygaszanie, - migający napis "Odblokuj", - 8 stopniowy wskaznik bateri i zasiegu, - zmiana nazwa noki i wersja a mianowicie V4.00 z 22.02.03 :)
    - zmina podpisów 2 podmenów tzn Pref->Profile, Przypomnienie->Spotkanie oraz pare udogodnien dzieki którym telefon wyglada spoko (...)"

Mam jeszcze jakis starszy modyfikowany by Mortalus:
    "1. Security Code na wiadomości 2. Powolne przygasanie i rozjaśnianie
    3. Nowe Fonty 4. Nowe Dzwonki 67+7 własnych 5. Dźwięk podczas startu i wyłączaniu Telefonu 7. 4 Kresek wskaźnika zasięgu i bateri inaczej :) Pomysł z jednej ze stron netowych. 8. Migające "odblokuj" eheh Error i menu 9. Więcej bajerków niepamiętam"

jesli interesuje Cie to wrzuce...

-----------
    Nowszy modyfikowany soft by Olbrzym do 5110 jest tu (nizej jest co doszlo w stosunku do wersji, ktora jest w poscie wyzej): http://kuna19.webpark.pl/olbrzymv2.rar
    - dodanie, liczenie czasu rozmowy [call duration], - zmieniony dzwiek nadejscia wiadomosci [narastający na nowy] bardzo przyjazne, - menu wiadomości na pierwszej pozycji, do tego ... skrzynka odbiorcza i nadawcza zabezpieczona kodem zab. [także w momencie gdzy otrzymasz sms], - w wiadomościach na pierwszej pozycji wpisz wiadomość ; tak mi lepiej, - numerek softu 8.13 vdi 21.04.04

0
  • #30 08 Gru 2004 08:49
    tiger1988
    Poziom 11  

witam wszystkich

mam pytanie: czy mialby ktos jakis nowy,fajny sofcik do nokii 3410??
    ostatnio chcialem sam przerobic ale po formacie nie mam zadnego oprogramowania na dysku :(

na innych forach nie znalazlem zadnych ciekawych,wiec jesli kto posiada to prosze o zamieszczenie
    z gory dzieki

0