Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio audi concert plus nie działa

13 Lis 2007 22:19 6008 4
 • Poziom 32  
  Radio nie działa, nic nie wyświetla, żadnej reakcji. Po podłączeniu dodatkowo zasilania podświetlenia, podświedlenie pulsuje jednostajnie. Zasilania dochodzą na płytę, nie znalazłem żadnych przepalonych ścieżek. Może ktoś ma doświadczenie z tym radiem co sprawdzić?

  Audi Concert Plus (Blaupunkt, Portugal)
 • Poziom 22  
  A trzeci + ? tam gdzie zazwyczaj ant. rem. Zasilacz może za mała wydajność prądowa.
 • Poziom 32  
  Trzeci plus też podłączony i nic, zasilacz wyrabia, w samochodzie na akumulatorze też to samo. Przydał by się schemat bo nie wiadomo co mu brakuje. Na panel przedni przychodzą jakieś napięcia, miedzy innymi 5V i 12 V ale wyświetlacz nie świeci.
 • Poziom 1  
  Szukam pomocy w uruchomieniu concert plus.
  Objawy:
  audi było w naprawie na tylną wycieraczkę, fachowcy coś pogrzebali i stwierdzili spalony silniczek, ale przy odbiorze samochodu stwierdziłem że radio nie działa - a jestem pewien że działało. Przyciski i wyświetlacz - się nie swieci (słychać tylko delikatne buczenie - szum).
  Zostały sprawdzone oba bezpieczniki tj w radiu i samochodzie, są Ok.
  Słyszałem o podobnym przypadku w oplu gdzie serwis słuchał CD i wtrakcie słuchania zostało zdjęte zasilanie. Radio sie zblokowało i dopiero przy pomocy klucza klawiszy wciśniętego na panelu radia zostało ono odblokowane.
  Czy może ktoś wie jak odblokować radyjko bo nie podejrzewam, że sie tak nagle w serwisie popsuło.
  Ponadto, nie mogę także wyjąć kaset ze zmieniarki CD w bagazniku.:cry:
 • Spec od car audio
  Te radia mają wadę fabryczną. Właśnie tak się ona objawia. Radio działa normalnie, aż pewnego dnia po wyłączeniu nie można go już włączyć. Wyświetlacz ciemny. Nic nie działa.