Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook wysyła kilka takich samych maili.

14 Lis 2007 13:46 8477 6
  • Poziom 20  
    Witam. Mam taki problem po wysłaniu maila z outloock wysyła do tego samego aresata kilka tych samych maili, oraz nie zapisuje ich w elementach wysłanych, mimo że w ustawieniach jest to odchaczone. Połowa wiadomosci została ze skrzynki usunięta, nic to nie pomogło.Pojawia się taki komunikat :"wystąpiy błędy podczas przetwarzania żadanych zadań". Proszę o pomoc co dalej zrobić.
    Pozdrawiam
  • Poziom 30  
    W ustawieniach konta jest limit oczekiwania serwera. Zwiększ go przynajmniej o minutę
  • Poziom 20  
    Było ustawione na 1 min zmieniłem na 1,5 i dalej to samo.
  • Poziom 30  
    Sprawdź ustawienia programu pocztoweo zgodnie z tym co podaje na stronie dostawca np. Onet, O2 czy inni. Każdy z nich ma pomoc a w nim konfigurację programów pocztowych. To rozwiąże definitywnie problem :-)
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Ja proponuję co następuje [na podstawie swoich doświadczeń i obserwacji wg mnie uszkodził się plik Elementy wysłane.dbx] ...
    Narzędzia - Opcje - Konserwacja - Folder magazynu [tu kopiujemy ścieżkę do plików Outlook-a] ... następnie Menu Start - Uruchom - [wklejamy zawartość schowka czyli ścieżkę jak wyżej] - Enter ... pojawia się nam folder z plikami Outlooka ... kopiujemy Elementy wysłane.dbx w bezpieczne miejsce a następnie kasujemy ten plik ... podczas uruchomienia Outlook stworzy sobie nowy plik ... teraz można zająć się odzyskaniem listów ze skopiowanego pliku ... polecam program Advanced Outlook Express Repair lub coś podobnego ... program ten ze wskazanego pliku "odzyska" maile do formatu .eml ... teraz możemy listy, które chcemy spowrotem wrzucić do programu poprzez zwykłe drag'and'drop czego jednak nie polecam bez uprzedniego zrobienia porządku i wyselekcjonowania listów, które chcemy mieć znów w programie [jak wrzucimy wszystko to znów się może rozjechać] ... resztę usunąć albo zostawić w formacie .eml gdzie zawsze będą dostępne poprzez dwuklik na liście ... otworzy się ale nie doda do plików programu ... można też nie wrzucać ich ponownie do programu a trzymać z boczku ... ufff ... Mam nadzieję, że się uda.
  • Poziom 20  
    Dziękuje, będę próbował to zrobić. Napiszę o rezultacie. POZDR
  • Poziom 20  
    Dziękuję szefie, pięknie wszystko ruszyło, wielki dzięki. Pozdrawiam.