Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modem jako telefon

cubec 02 Gru 2003 18:15 3001 5
  • #1 02 Gru 2003 18:15
    cubec
    Poziom 13  

Jak (nie mam duzego pojecia o programowaniu) z modemu (oczywiscie posiada on glosnik i mikrofon) zrobic telefon?
    Chodzi mi o to zeby dalo sie odebrac telefon modemem bo zadzwonic z modemu to juz wiadomo mniejszy problem, poniewaz nie zawsze mozna lub nie chce sie biec przez pol domu do telefonu.
    Jestem przekonany ze jest to do zrobienia (tylko nie wiem jak to zrobic).
    Mozna by do tego dorzucic jeszcze automatyczna sekretarke i byloby super, wtedy mozna by zadecydowac czy odebrac ,czy nie...

0 5
  • #2 02 Gru 2003 22:09
    macek
    Poziom 24  

Wydaje mi sie ze da sie to zrobic programikiem telefon. Ktory jest z kazdym windowsem. Standardowo sie on nie instaluje ale mozna go doinstalowac. A jezeli chodzi o automatyczna sekretarke to sa do tego gotowe programy, ale nie znam dokladnie nazwy. Jezeli sie ma modem zewnetrzny to mozne on dzialac jako sekretarka i jako faks przy wylaczonym kompie.

1
  • #3 02 Gru 2003 22:20
    AndrzejR
    Poziom 10  

Witam ja używan "Trio data " jest po polsku dołączony był do modemu, jest jeszcze np. BitWare również można wgrać spolszczenie (mają one funkcje telefonu faksu automatycznej sekretarki) bitware jest chyba na stronie Asmaxa -www.asmax.pl.

0
  • #4 03 Gru 2003 01:08
    cubec
    Poziom 13  

Hmm, wydawalo mi sie ze z windowsowego "telefonu" mozna tylko nawiazywac polaczenia a nie odbierac...

Musze wyprobowac ktores oprogramowanie.

0
  • #5 22 Gru 2003 20:52
    osnapus
    Poziom 18  

Programem TELEFON w windowsie da się tylko wybierać numer. Z prowadzeniem przez niego (program) rozmowy to jest poprostu lipa.

0
  • #6 24 Gru 2003 12:56
    beavis
    Poziom 17  

Sprawdź u producenta bo na ogół udostępnia w jakiś sposób oprogramowanie do pełnej obsługi swoich produktów. Sprawdź na stronce producenta.

0