Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chcesz sprawdzić log HijackThis? Zajrzyj TU !

14 Lis 2007 20:33 15090 1
  • Użytkownik usunął konto  
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Łukasz88 napisał:
    zamieszczam tutaj porady (nie mojego autorstwa, a znalezione w sieci przez kolegę marek216) jak zrobić to samemu.

O ile pamięć mnie nie myli, kolega zgłosił chęć do OPRACOWANIA swego rodzaju PODRĘCZNIKA analizy logów z hijackthis, a nie umieszczenia czyichś materiałów. Kolega marek216 chyba nie potrzebował posrednika w umieszczaniu posiadanych przez siebie informacji na Forum.
    Łukasz88 napisał:
    Od dziś każdy nowy temat z prośbą o sprawdzenie loga bez podania przyczyny moderatorzy będą usuwali do kosza.

Zadziwiający tekst, kolego. Czy mam rozumieć, że kolega posiada już uprawnienia co najmniej administratora? Właściciel Forum, kolega Gulson, nie poinformował nas o nowej funkcji kolegi.

Miałem nadzieję, że kolega opracuje rzeczywiście oryginalny i uzyteczny materiał. Niestety, kolega zrobił bardzo duży skrót z innego forum nie wnosząc nic nowego. Nie sądzę, aby taki materiał, dostępny w pełnej wersji bez najmniejszego problemu w sieci, wart był zamieszczania jako temat podwieszony czy też ogłoszenie na naszym Forum.