Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cyfrowy polsat brak sygnałów z transpondera 12597

14 Lis 2007 22:19 3490 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    ponieważ nie znalazłem nigdzie odpowiedzi proszę o pomoc w następującej sprawie. Posiadam dekoder Samsung DSB-S305G w Cyfrowym Polsacie. Nie odbieram 4 kanałów zlokalizowanych na transponderze 12597 (Hot Bird).
    Przeskanowałem wszystkie transpondery i odbieram programy nawet ze słabiuśkim sygnałem, a tych nie mogę (BBC World, CNN, Euronews, RTR SPORT). Pokazuje się tylko komunikat o szukaniu sygnału.
    Pozdrawiam
    argus69
  • flexghzflexghz
  • Poziom 20  
    witam
    prawdopodobnie wina konwertera
    pozdro
  • flexghzflexghz
  • Poziom 24  
    Opisze mój przypadek.
    Domek jednorodzinny talerz Polsatu konwerter Quad, trzy tunery Samsunga dwa na piętrze jeden na parterze.Problem z tym na parterze bo nie odbiera dwóch bajek na częstotliwości 10949.Na piętrze wszystko OK.Zaniosłem go do góry OK.Zniosłem dwa z góry na dole na obydwóch brak bajek?Konwerter Quad posiada jedno wyjście wolne przełączam nadal brak ,zmieniam na singla sprawdzonego nadal brak?Różnica w długości kabla bo na parter wyszło około siedmiu metrów więcej .Jutro idę dokończyć naprawę zabieram nowy kabel i EchoStara.Kamil
  • Poziom 32  
    Spróbuj jeszcze precyzyjniej ustawić antenę i skos konwertera.
    Może też przewód jest zgnieciony lub zagięty.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za rady.
    Przy pierwszej nadarzającej się okazji spróbuję wymienić konwerter i napiszę jak poszło.
    Pozdrawiam
    argus69