Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak w nawigacji becker dodać klucz do rejestru?

DEMON_X 17 Lis 2007 01:29 2273 2
 • #1 17 Lis 2007 01:29
  DEMON_X
  Poziom 16  

  Witam mam taki problem, po wyłączeniu wyłącznikiem nawigacji Becker BE7988 z WIN CE 4.2 , windows nie pamięta zmian wprowadzonych w rejestrze, czy istnieje jakiś sposób, czy skrypt ( a najlepiej plik exe)aby przy uruchamianiu go lub włanczaniu nawigacji dodał 1 klucz do rejestru, a następnie uruchomił aplikację?
  Klucz mam zapisany w pliku reg, ale niestety z poziomu nawigacji nie mogę go wpisać .

  0 2
 • #2 17 Lis 2007 06:06
  marek216

  Poziom 43  

  Jeśli chodzi ci o to, aby po odblokowaniu i wyłączeniu przełącznikiem baterii nadal system był odblokowany to się nie da.

  System po takim resecie jest wczytywany z ROM - zawartość katalogu Windows jest czyszczona z dodanych plików więc nawet jak coś umieścisz w autostarcie to wykasuje.

  Można napisać .caba zawierającego zmiany rejestru oraz pliki i odpalać go po wejściu na urządzenie.

  Opisz dokładnie co chcesz uzyskać, bo obecnie to jest zgadywanka.

  0
 • #3 17 Lis 2007 11:18
  DEMON_X
  Poziom 16  

  potrzebuję zainstalować mapę innego producenta, ale po uaktywnieniu mapy do rejestru jest dodawany klucz z nr seryjnym mapy , i jak wyłącze urządzenie to za każdym razem muszę wpisywać dane rejestracyjne mapy, ale jak dodam klucz , wcześniej zapisany( z edytora rejestru windows) to już nie woła o rejestrację. To nie musi być automatycznie dodane po uruchomieniu nawigacji, wystarczy, że sam włącze odpowiedni plik tuż przed włączeniem nowej mapy, zawsze szybciej niz za kazdym razemwklepywać dane rejestracyjne.

  0