Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane - skrzynka bezpiecznikow

17 Lis 2007 22:19 10797 8
  • Poziom 15  
    Witam kolegow i kolezanki

Pytanie jak w Renault Megane 96r dostac sie do skrzynki bezpiecznikowl. Potrzebuje ja cala wyciagnac.

Auto po przygodzie z deszczem - zalane bezpieczniki i holowanie. W chwili obecenej nie swieci sie kontrolka otwarcia dzwi a co za tym idzie oswietlenie w srodku auta. Po otwarciu dzwi jedynie swieci sie lampka w bagazniku. Prosze tez o odpowiedz czy podpiety komp do megi wykryje zwarcie, brak masy czu cos tam ??

Thx
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    No wlasnie moje rozbieranie zaczelo i skonczylo sie na odkreceniu wkretow. Co masz na mysli mowiac poobracac nia ?? Musze ja wykrecic w prawo/lewo czy poprostu pchac na sile w dol ??

Dzieki za odpowiedz
  • Poziom 15  
    Ok dzieki wielkie,a powiedz mi co zrobic z tym nie dzialajacym czujnikiem otwarcia dzwi i oswietleniem w srodku ?? Sprawdzalem bezpiecznik od tego "czujnika" otwarcia dzwi i jest ok. I czy moge podlaczyc zasilanie z bagaznika pod zarowke w podsufitce ??
  • Poziom 15  
    Fakt jeden czujnik w dzwiach mi poszedl . Ale teraz wszystkie sa sprawne. Z skad wiem ?? Mam alarm silicon i on posiada auto hazard light - po otwaricu dzwi z wlaczonym silnikiem mrugaja awaryjne. Czyli alarm reaguje na czujniki dzwiowe czyli sa sprawne. W UCBIC sprawdzalem bezpieczniki teraz dokladnie nie powiem ktory ale narysowany jest na nim samochod z otwartymi dzwiami - dokladnie taka kontrolka przestala mi swiecic(znajduje sie nad kontrolka zapiecia pasow). Mialem zalane bezpieczniki glowne pod maska silnika. Jakas porada ??
  • Poziom 15  
    Ok ostanie pytanko jak pociagnie zasilanie od lampeczki z bagaznika do podsufitki isntieje szansa ze cos spale ??