Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie danych przy pomocy DiskInternals NTFS Recovery

18 Lis 2007 11:31 3350 6
  • Poziom 17  
    Witam

Chcę odzyskać dane programem DiskInternals NTFS Recovery z zachowaniem struktury katalogów - program bardzo dobrze sobie radzi z odnalezieniem wszystkich plików z podziałem na katalogi itp ale przy zapisywaniu odzyskanych danych plików nie da się odczytać - pojemność plików jest ok - ale jak zapiszę na na innym dysku to nie można ich otworzyć.
    Może ktoś już korzystał z tego programu? może trzeba wykonać jakąś sztuczkę o której nie wiem?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam
    Na początek dwa pytania.
    Jaką wersję wymienionego programu Kolega użył do tej operacji?
    Czy może Kolega bardziej szczegółowo opisać kolejność wystąpienia problemu?

Nie ma wielu sztuczek jeżeli chodzi o tzw. uszkodzenia logiczne struktury plików.
    Być może program pracuje na innym algorytmie wyszukiwania niż jest potrzebny do tego przypadku.

P.
  • Poziom 17  
    wersja programu to 2.0.
    Proces jest taki:
    Podłączam dysk z którego cche odzyskać dane - (dysk po formatowaniu). Zaznaczam konkretną partycję i daję Start. Programik ładnie znajduje wszystkie katalogi (tak jak na foto) - następnie otwieram katalog zaznaczam kilka plików które chce odzyskać i zapisuje je na innej partycji - rozmiar plików (jpg) się zgadza ale nie można wyświetlić fotki.

Odzyskiwanie danych przy pomocy DiskInternals NTFS Recovery
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    było to szybkie formatowanie pod Partition Magic 8.0
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Dysk to samsung 250 GB PATA. Obecnie na dysku są 3 partycje FAT32 (każda po ok 30GB) oraz 1 partycja NTFS ok 143GB. Rozmiar klastra 512. Chcę odzyskać dane tylko z partycji NTFS po formatowaniu pod WIN XP programem Partition Magic 8.0 w standardzie NTFS.

ma ktoś jakieś pomysły? OKZO - po co te informacje odnośnie struktury dysku itp. Jak to ma wpływ na odzyskiwanie danych skoro dysk nie jest uszkodzony fizycznie i nie ma nawet badsektorów - jest nowy - było poprostu sformatowany wraz z danymi.

Scaliłem dwa posty
    Przemcio