Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regulator Honeywell UDC5000

19 Lis 2007 06:12 2128 5
 • Poziom 13  
  Jak w temacie,poszukuję instrukcji w języku polskim do tego regulatora UDC5000 Ultra-Pro.Regulator pracuje jako sterownik potencjału węglowego w piecu przemysłowym.Za info dzięki.
 • Poziom 26  
  a wczym jest problem z tym regulatorem. Mam na hartowni która konserwuje uklad Carbosystem 3 firmy seco/warwick, mniej wiecej wiem jak przemieszczać sie po menu , ale polskiej instrukcji do niegoteż nie posiadam
 • Poziom 13  
  Problem z tym regulatorem podrzucił mi kolega,reg.ten steruje potencjałm wegla w lini pieca PEKAT.Problem tkwi w tym że regulator był dany legalizacji z powodu wprowadzania systemu ISO2000 po zamontowaniu do pieca reg.pracuje w opcji MANUAL nie możnago przełączyć na sterowanie automatyczne.Z strony Honeywella pobrałem instr. ale tylko w wersji angielskiej i nic nie znalazłem na tentemat. pozdro.
 • Pomocny post
  Poziom 26  
  witam,
  na klawiaturze regulatora jest przycisk MAN/AUTO i to on tylko moze przełączac regulator w tryb pracy automatycznej lub ręcznej , ale rozumie że z tego przycisku już korzystaliscie . regulator moze sam przełaczać sie w tryb reczny jeśli brakuje ktoregokolwiek sygnału z sondy ( tzn z pastylki cyrkonowej lub termopary)może biegunowości sa zamienione lub nie dokrecone przewody na zaciskach.
  jeśli możecie dostać sie do MENU Konfiguracji ( brak zabezpieczenie hasłem lub znane hasło) to proszę otworzyć liste parametrów i postąpić jak w instrukcji na zdjęciu.
  Regulator Honeywell UDC5000
  takie są ustawienia w przyrządach pracujacych w układach
  Carbosystem 3 na "mojej " hartowni
  aha mam po polsku tylko skróconą instrukcję obsługi regulatora 5-6 kartek, jesli nie macie nawet tego typu "dokumentacji" to mogę zeskanowac i jutro wyslac na maila (prosze o jego podanie na PW lub tu na forum)
  powodzenia
 • Poziom 13  
  Dzięki kolego and61 zamieniono przewody od sondy, ale nie ma co się dziwić,piec pracuje w prywatnej firmie a ludzie go obsługujący sa przypadkowi.Jestem zainteresowany choć fragmentaryczną inst.podaję maila eva54(malpa)poczta.fm
 • Pomocny post
  Poziom 26  
  instrukcja wysłana ,proponuje przeszkolić obsługe , bez mozliwości przeglądania konfiguracji( mozliwośc zablokowania jej hasłem) są to "mądre" regulatory choc potrafią się same przeprogramowac (wystapily dwa takie przypadki w ciągu 10lat) dlatego warto spisać sobie cała konfiguracje