Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

prosze o pomoc wzgledem programu do kamery JVC GZ-MG130

markoni1305 19 Nov 2007 11:28 3979 1
    markoni1305
    Level 1  
    witam
    Mamproblem z kamera jvc model GZ-MG130. Zakupiłenja kilka miesiecy btemu, zrobilem 50 filmow , ponad 1000 zdjec i gdy przyszło do nagrania materiału na dvd(jest taka mozliwosc dzieki programowi,który jest na plytce w kartonie wraz kamerą) pokazuje cały ikone Wystąpił bład. Program Power Cinema NE for Everio nie moze zakonczyc okreslonego zadania. kod błedu 80004005.
    Byłem z tym u technika , ktoremu dałem plyte z programem do bezposredniego wypalania na dvd(była ta płyta w kartonie weaz z innymi rzeczami). Technik wzial wgral do swojego kompa i do innych równiez i za kazdym razem kiedy uzywal programPower Cinema NE for Everio(ten zgrany z plyty)- to z akazdymrazem pokazywał sie błaad 80004005. Doradca do spraw reklamacji nie potrafil powiedziec co to za bład , bo powiedzial ze to inna firma pisze programy dla jvc( tak jak w tym przuypadku). Natomiast sugerował zeby na maksa wyczyscic mojego kompa , wgrac windowsa i zaczac od wgrania programu do obsługi kamery. Bo istnieje prawdopodobienstwo ze inne programy bedace w kompie moga przeszkadzac działaniu tego programu(np kodeki). Ale jak sie to ma do rzeczywistosci , jesli wychodzi na to ze bede musiał miec tylko ten jeden program w kompie zeby moc normalnie obsugiwac kamere tzn np wypalac bezposrednio plytki z kamery na dvd. Bo wgram np jdenego kodeka lub co innego i moze znowy byc problem. Dlatego nie wiem co mam robic. Firma , która napisała ten program dla modelu JVC GZ-MG130 jest firma angielska (dostałem od przedsatwiciela jvc) ale co z tego jesli nie moge przedstawic problemu bo akurat nie znam tego jezyka. Doradca tez rozkłada rece i na tym sie konczy pomoc głownego przedtawieciela jvc na polske z Warszawy.
    I co mam zrobic, sprzedac kamere i o niej zapomniec czy meczyc sie dalej
    prosze o pomoc
    lichtar
    Level 20  
    Istnieje mnóstwo programów do zgrywania filmów z kamery i obróbki, więc skoro sama kamera jest sprawna to program schowaj do szuflady a użyj innego programu, np. Windows Movie Maker, przyposzczam że nie musisz go instalować bo masz go w systemie a możliwości ma takie że spokojnie fajny amatorski filmik stworzysz i wypalisz na DVD. Poszukaj oprócz tego np. VirtualDub albo Ulead VideoStudio.