Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio P550 znika klawiatura.

Zdzichu 19 Lis 2007 17:37 1976 5
  • #1 19 Lis 2007 17:37
    Zdzichu
    Poziom 32  

Coś sobie namieszałem i znika mi klawiatura, to znacz np. przy załączeniu notatnika, worda czy nawet w kalendarzu jak chcę coś wpisać to klawiatura pojawia się na moment i znika i nic nie można zrobić. Mam zainstalowany WisBar Adwence 2 i t chyba w nim coś namieszałem bo jak zresetuje mio i ni uruchomie WisBara to klawiatura nie znika. Jakiś czas wszystko grało ale zachciało mi się kombinować no i wykombinowałem.
    Moze ktoś wie co mam nie tak?

0 5
  • #2 20 Lis 2007 17:06
    chestercsr
    Poziom 10  

zrób HR i wgraj coś innego WA2 bardzo muli i nie wiem po co Ci on. Jeżeli chcesz miec fajny programk z launcherem, zamykaniem aplikacji a nie minimalizacją i taksmanagerem zainstaluj WkTask

Moderowany przez marek216:

Załącznik skasowałem. W regulaminie jest wspomniane, że nie zamieszcza się plików dostępnych za free w sieci ! Pobieranie za nie prowizji ( ustawione ręcznie ) jest co najmniej niemoralne.
    Program jest dostępny pod adresem
    http://wktask.en.softonic.com/pocket

0
  • #3 20 Lis 2007 18:38
    Zdzichu
    Poziom 32  

Do czego właściwie ten program jest bo zainstalowałem i nie wiem co dalej? Chciałem mieć coś takiego żeby potrzebne programy mieć na pulpicie, żeby można było zmienić wygląd i żeby wskaźnik baterii był w miarę czytelny bo jak wiadomo bateria wiecznie jest rozładowana.

0
  • #4 20 Lis 2007 21:16
    chestercsr
    Poziom 10  

zainstaluj sobie jeszcze program BatteryStatus(BS) w nim będziesz miał wszystkie wskaźniki.

Program jest szwajcarskim scyzorykiem Uśmieszek
    podkrecanie zegara procesora
    dynamiczna zmiana zegara procesora
    graficzne wyswietlanie:
    stanu baterii, ladowania, nazwy operatora, poboru pradu, temperatury CPU?,
    licznik rozmow przychodzacych/wychodzacych, licznik GPRS, tray luancher
    to wszystko mozna sobie samemu konfigurowac, zmieniac grafiki, wszystkie opcje praktycznie dostepne z pulpitu.

http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm

link do strony autora.

a co do poprzedniego posta i załącznika który usunął jakis inteligentny mod to dodam że była z moim prekonfigiem i nie jest powszechnie dostępna w sieci:/

Dodano po 1 [minuty]:

http://soft.photoracer.net/docs/wktask_en.html to jest link do strony WaKu-autora WkTask

Dodano po 6 [minuty]:

odsyłam do mojego "domowego" forum www.mobione.pl

W dziale oprogramowanie masz tam opisy tych 2 programów(WkTask w wątku TaskManager)

0
  • #5 30 Lis 2007 21:17
    Zdzichu
    Poziom 32  

Zainstalowałem proponowane programy ale jakoś nie potrafie sie nimi posługiwac, raz wyświetla mi się jedno za chwile część ikon znika a i zmieniać w tym nic nie potrafie, dlatego usunołem je i zainstalowałem jeszcze raz WisBara, po polsku i wszystko znowu chodzi mi tak jak chciałem. Przy okazji zapytam jeszcze o dwa programy:
    1 Szukam jakiegoś programu który z Mio zrobi dyktafon.
    2. Czy ktoś zna jakiś program do zrobienia z PDA pilota. Znalazłem kiedyś niby coś takiego ale po uruchomieniu programu i wciśnięciu jakiegokolwiek klawisza MIO się wieszał i konieczny był restart.

0
  • #6 01 Gru 2007 08:15
    chestercsr
    Poziom 10  

Ad1 Voice Recorder
    Ad2 a pilot to np VITO Remote v4.4

Co do Wisbara strasznie muli. Zabiera duzo ramu i jest wolny. Zapraszam na www.mobione.pl tam masz wątki o batterystatul(podstawowy program dla każdego właściciela pocketa) i WkTask

0
  Szukaj w 5mln produktów