Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konwerter QUAD

19 Lis 2007 21:10 3435 7
  • Poziom 26  
    Proszę o szybką odpowiedz. Czy uzyskam dobry sygnał z konwertera QUAD przy czaszy 60 w rej. woj. Świętokrzyskiego. Za podpowiedzi z góry w. dzięki.Pozdro
  • Poziom 23  
    Witam.
    Nie musi być większa czasza co najmniej 90
  • Poziom 26  
    Tak właśnie myślałem , ale Quada jeszcze do starej czaszy Cyfy nie montowałem i nie wiem jaki będzie efekt . Problem jest z tym i o to pytam bo większą czasze muszę wciągnąć na b. nietypowy dach bardzo niedostępny.Czekam na inne uwagi.Pozdro
  • Poziom 23  
    Dlaczego nie możesz zamontować anteny na starym miejscu wysokość nie gra roli po co wciągać na dach
  • Specjalista elektryk
    Sygnał będziesz miał z QUAD-a taki jak ze zwykłego singla.
    Ale ogólnie w obydwu wypadkach kiepski, bo czasza mała.

Kabel taki sam, jak każdy inny, ale nie schodź poniżej 1-1,5zł/m.
  • Poziom 26  
    Chodzi mi tylko o wielkość czaszy, czy przy 60 z QUADEM wszystko będzie oki, czy należy zwiększyć czaszę do 90. Czasza 60 by mi b. pasowała bo ją wyniosę na dach przez okienko, a z 90 będzie problem z wciągnięciem.Raz jeszcze proszę o opinie , może ktoś instalował QUADA z 60 to będzie wiedział.Pozdro
  • Poziom 35  
    Kolega @michcio już wyjaśnił że sygnał z Quada będzie taki sam jak z singla.Na sześćdziesiątce niezależnie jaki jest konwerter będziesz miał problemy z odbiorem przy złej pogodzie,warto zamontować troszkę większą czasze.
  • Poziom 26  
    Dzięki wszystkimkolegom za pomoc.Pozdro